• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Trakya Müzik 2014 Demo Yarışması Başladı...

Trakya Müzik 2014 Demo Yarışmasında En Beğendiğiniz Çalışma Kime Ait?

• Kullanılan toplam oy
    239
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Trakya Müzik 2014 Demo Yarışması Başladı...

çalışmaları olupta oylamaya katılan tüm arkadaşları çalışmalarından dolayı tebrik ederim,hepside güzel ellerinize sağlık,keyifle dinledim emeklerinize sağlık,
aslında her ay yada 2 ayda bir yarışma düzenlenirse çok iyi olur,
teşekkürler hepinizede

süper çalışmalar var katılan herkesin emeğine sağlık benimki sadece yarışmaya renk katmak bahadır abi için ayrı bir parantez açmak lazım bütün dünyanın tatil yaptığı şu gün üşenmeyip bizim için bu ortamı hazırladığı için kendisine teşekkür ediyorum.

Dinleyen oy kullunan arkadaşlarada özverilerinden dolayı teşekkür ederim...Tabiki bu arada en Büyük tsk Trakya Müzik,e ve

Linkleri hazırlayıp vakit ayıran chordsolo,Arkadasin ellerine yüreğine sağlık.

Tüm katılımcılara başarılar diliyorum . hepsi çok güzel çalışmalar

Bu arada benim oyum baron-chordsolo-dreamsongs

Hakkimizda hayırlısı olsun bakalım

Ben tam kendime verecektin etik bulmuyorum siyince chordsolo grubuna verdim ama daha hicbirini dinleyemedim teledondan acamiyorum muzikleri

Özellikle çok beğendiğim ve belirtmek istediğim çalışmalar;
- Ortak çalışma ile Bahadır&Murat&Adem abilerimin hazırladığı demo. Altyapıda Murat abimin gitar solosu adeta büyüledi beni. Hakeza Bahadır abimin aranjesi ve Adem abimin kusursuz sesi ile de eser çok farklı bir tarzda ve dinlemesi çok keyifli bir yorum olmuş.
- İshak hocamın "Öyle Sarhoş Olsam ki" çalışması aranje, altyapısı ve vokali ile oldukça profesyonel. Albüm kaydı gibi.
- My75 ustamın çalışması da çok güzel. Rahmetli Barış Manço eserlerinin bende ki yeri de çok ayrıdır. Kendisinin belirttiği gibi birazda aceleden olsa gerek biraz daha özenebilseydi eminim çok daha güzel olabilecekti. Ancak yine de çok beğendim.
- Cemrepolat'ın canlı gitarlı altyapısı ve vokaliyle harika bir yorum, kulağıma çok hoş geldi.
- Esreverdaer ustanın çalışması da çok keyifli. Solist bayan arkadaşımızın sesi çok temiz. Çok yakışmış şarkıya. Aranje ve kayıt mükemmel.
- Efes ve Eddie ustalarımın çalışması hücum kayda rağmen çok canlı geliyor kulağa. Güzel bir performans. Vokalde aynı şekilde.
- Sefamüzik'in altyapısı ile beraber keman eşliği de çok güzel.
- Diğer ustalarımın çalışmalarını da keyifle dinledim.

Herkese çok teşekkürler bu güzel demolar için. Kim kazanırsa kazansın sonuçta sitedeki güzel dostluğumuz kazanacak. Herkese başarılar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ben tam kendime verecektin etik bulmuyorum siyince chordsolo grubuna verdim ama daha hicbirini dinleyemedim teledondan acamiyorum muzikleri

Merhabalar. Hocam acelesi yoktu. 25 gün oylama devam edecek. Hiçbir çalışmayı dinlemeden nasıl oy verdiniz anlayamadım. Ben her demoyu en az 3 kez dinlediğim halde halen kararımı veremedim ve oyumu henüz kullanamadım.

Organizasyona emek veren ve katılımda bulunan herkese teşekkürler... Bütün demoları ayrı bir keyifle dinledim. Hepsi de çok güzel. Müzik, sanat, dostluk adına ne kadar doğru bir platformu paylaştığımızı bir kere daha anladım.
Saygılar...

şimdi dinledim oyumu doğru vermişim dinlemeden verdim ama dinlesemde yine aynı olurdu ama hepsi harika valla herkesin eline sağlık

Bu sene çok güzel çalışmalar gerçekten. Karar vermek zor. Windman1981, Ishak, şirin, esreverdaer arkadaşlarımızın çalışmaları ilk göze çarpanlardan oldu benim için...

Herkese başarılar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...