• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Trakya Müzik 2014 Demo Yarışması Başladı...

Trakya Müzik 2014 Demo Yarışmasında En Beğendiğiniz Çalışma Kime Ait?

• Kullanılan toplam oy
    239
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ChordSolo

Forum Doktoru
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
chordsolo.wixsite.com
Enst.
Yamaha PSR670&750

Değerli Arkadaşlar;
Her sene gelenekselleşen demo yarışmamız başlıyor.Aşağıdaki linkte tüm arkadaşlarımızın çalışmalarına ait bir set player bulacaksınız. Çalışma linklerini ayrı ayrı olarak da vereceğim.İstediğiniz şekilde dinleyebilirsiniz...
Set içine katılımcı sayısı fazla olması göz önüne alınarak çalışmalar alfabetik sıra ile yerleştirilmiştir.Bu nedenle oylama yaparken lütfen tüm çalışmaları dinlemeye özen gösteriniz...

Yarışmamızın galibi her zaman olduğu gibi oylama sonucunda belli olacak.Anketimiz(lütfen konunun en üzerine bakın...) 25 gün süre ile oylamaya açık olacak...Tüm üyelerimiz beğendikleri çalışmaları oylayabilecekler.

Ayrıca, arzu eden üyelerimiz bu konu hakkında tüm çalışmalar ve üye verdikleri yarışmacıları belirtebilirler.Yapıcı her türlü mesaja hem bizim hemde yarışmacı arkadaşların ihtiyacı olacak...Fakat lütfen eleştiri yada övgüler sırasında kantarın topuzunu kaçırmayın.Yarışma içerisinde yarışmacıların birbirleri yada oylayanlarla polemik yaşaması halinde süratle müdahalede bulunulacaktır...

Katılacağını bildirip çalışmalarını göndermeyen arkadaşlar maalesef diskalifiye edildiler...
Yarışma kurallarına uyulması en büyük arzum, umarım keyifli bir yarışma olur, bundan önceki yarışmalar gibi...

Yarışma kuralları için aşağıdaki konuya tekrar göz atın;

İşte yarışmacılarımızın çalışmalarının bulunduğu set linki;

tek tek 17 çalışmanın linki;

tüm yarışmacılara başarılar dileriz...
İlgili Linkler;

TM

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Trakya Müzik 2014 Demo Yarışması Başladı...

Bu seneki çalışmalar çok çok iyi...Karar vermek zor....

Demolar çok güzel. Yeni yıla güzel bir başlangıç oldu. Herkese başarılar.

Arkadaşlar bu bir kural değil ama, lütfen katılımcı arkadaşlar kendine oy vermesinler.Bunu doğru bulmuyorum, tuhaf bir durum oluyor gerçekten...En azından diğer katılımcılara karşı ayıp oluyor...
Siz bilirsiniz ama benim fikrim bu yönde...

bunu başta açıklama kısmında belirtseydin daha iyi olurdu admin belirtmemişsen burda bun konuyu bahsetmenin anlamı yok.

şu günde şu saatlerde bu linkleri hazırlayıp vakit ayırmak başlı başına çok büyük bir özveri . bahadır üstadım eline yüreğine sağlık ve tüm katılımcılara başarılar diliyorum . hepsi çok güzel çalışmalar

bunu başta açıklama kısmında belirtseydin daha iyi olurdu admin belirtmemişsen burda bun konuyu bahsetmenin anlamı yok.

kendi mesajımdan alıntı yapmama gerek yok sanırım...
Bu bir kural değil, ben etik olarak doğru bulmuyorum dedim, bu benim görüşüm, katılmayabilirsin...
Bu konudan burada bahsetmeyip nerede bahsedeceğim, PA800 ritm bölümünde mi?
Bu kişisel bir tercih ki maalesef oylama açma kısmında teknik olarak bunu engellemenin bir yolu yok...
Evet bundan bahsetmek de en az kendine oy vermek kadar anlamsız bir durum BENCE...

kendi mesajımdan alıntı yapmama gerek yok sanırım...
Bu bir kural değil, ben etik olarak doğru bulmuyorum dedim, bu benim görüşüm, katılmayabilirsin...
Bu konudan burada bahsetmeyip nerede bahsedeceğim, PA800 ritm bölümünde mi?
Bu kişisel bir tercih ki maalesef oylama açma kısmında teknik olarak bunu engellemenin bir yolu yok...
Evet bundan bahsetmek de en az kendine oy vermek kadar anlamsız bir durum BENCE...

Engelemenin Yolu Olmasa Blle Konu Başlığında Etik Olmadığını Belirtmek de o kadar Zor olmasa gerek...

Engelemenin Yolu Olmasa Blle Konu Başlığında Etik Olmadığını Belirtmek de o kadar Zor olmasa gerek...

Daha birinci dakikada ilk oy verenin kendine vereceği aklıma gelmedi, kusura bakma...
Bunu düşünebilmek de o kadar zor olmasa gerek ama uzatmanın anlamı yok, bir sonraki yarışmada o şekilde yaparız artık...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...