• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Trakya Müzik 2014 Demo Yarışması Sona Erdi...

Trakya Müzik 2014 Demo Yarışmasını Beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    37
Cevap: Trakya Müzik 2014 Demo Yarışması Sona Erdi...

güzel yorumun için çok sağol kardeşim.

güzel emekler katıp yarışan 1 2 3 olanları tebrik eder diğer arkadaş larımıza da tşk ederiz güzel bir yarışma izlediğimiz için

sanada tşk ederiz bahadır ....

Saygıalr berkçik..

Dereceye giren girmeyen tüm dostları canı gönülden kutluyorum emekleri içinde değerli bahadır kardeşime teşekür ediyorum sevgi ile kalın herdaim...

Moderatör tarafında düzenlendi:

bu yıl çok çekişmeli bir yarışma oldu gerçekten...
çok keyifliydi,katılan herkese teşekkürler...

Ch.

kazanan arkadaşlarımı tebrik ediyorum. bu sıralama 240 katılımcının oylarıyla belirlendi. dolayısıyla dereceye giremeyen diğer çalışmalarında daha geniş bir kitleye ulaşsaydı daha iyi sonuçlar alacağından eminim. önemli olan müzisyenliğin kazanmasıdır. katılımda bulunan tüm arkadaşlarımada ayrıca teşekkürlerimi sunarım

Aslında çok güzel bir uygulama idi lakin ben şahsım adına yarışmaya katılan tüm arkadaşlardan ÖZÜR DİLİYORUM sebebi ise vakit ayıramayıp emeklerinize oy veremedim ve şu an inanın üyeliğim dolayısı ile kendimi hayıfladım sizler bir emek verdiniz ve bu emeğe sadece
240 üye oy verdi biz aslında bu sitede daha fazla üye sayısına sahibiz lakin ben şahsım adına konuşuyorum ki daha duyarlı olabilirdim.Dereceye giren yada giremeyen katılan tüm arkadaşlar tekrar sizlerden özür dilerim ve çalışmalarınızdan ötürü sizleri tebrik ederim.Saygı ve sevgilerimle

Sevgili abim;
guzel ve mantikli seyler yazmissinda ama bu benim fikrimi degistirmeyecek.Neden mi dersen sana acik yureklilikle yazayim;
1.olan arkadasim(tebrikler)...bana gore solistin one cikmasiydi cok guzel okumus ama muzik adina arkasinda hicbirsey yoktu,boyle solisti olan herkez heryerde isyapar ve muzisyenin kurtarir(benim bakis acim bu)
2.olan arkadasimiz(tebrikler).piyasada md si olan bir sarkiyi birebeir kopya edip katildi,emegine saglik zaman harcamis ,sanki uyeler ilk defa dinlemis gibi super olmus gibi yorumlarda bulundular, onlarin secimidir birsey diyemem

Digerlerine gelince;Baron nickli adem abimiz ciddi rahatsizligina ragmen okumus,bahadir hoca muzigi muzik gibi calmis akoru,ritmi accup.kadar bence cok az oy aldi.
Atb muzik nickli+Sefa muzik nickli +my75 nickli ve adnin hatirliyamadigim butun ardaslar aslanlar gibi calmislar okumuslar,bence hak ettikleri oylari alamadilar.Ben bu arkadaslarin avukati degilim tamamen sahsi gorusumdur ama katilirsiniz ama katilmazsiniz.Sadece oy vermede gruplasma oldu,ben onu bilirim.Zaten kimse elestirleri kabul edemiyor,hep iyi olmus ,super olmus yazman lazim.Zaten yorumlarin altindaki tesekkur butonundan anlarsiniz.
Saglickla....

öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim birinci olan arkaşın solist ön planda sesi güzel felan arkasında müzik yok demişsin bu parçanın orjinalini dinledinizmi burada herkesin kafasındaki müziğe göre icrada bulunursak çok çok işimizin olduğu düşüncesindeyim o çalınan eserin hangi şartlarda ve nasıl değerlendirildiği hakkında kimsenin bilgisi yoktur aynı parçayı 32 farklı kanal kayıtlada yapabilirdim vst seslerde kullanabilirdim gümbür gümbür ritimlerlede fakat bukadar insanın ruhuna işlermiydi dinleyenin ruhunu alıp geçmişe üçralara götürürmüydü buda dinleyen kardeşlerime kalmış bu parçayı daha önce hiç dinlemedim birgün işten geldim üstümü çıkarıyordum eşimde kapıdan girdi oda işten geldi bugün güzel bir parça dinledim muhakkak bakalım şimdimi yemekten sonramı dedim yemekten sonra bakarız dedi neyse çalışma odasına geçtim telefondan dinletti beynim dondu sanki kafama kurşun değmiş gibi :D tranpoze yapıp akor seyirlerine baktım 30-40 saniye evet dediğin gibi solist sağlam olunca tek seferde yapılmış basit sıradan bir kayıt eğer sevdiğiniz bir eser varsa diğer sefere sizin istediğiniz gibi icra edelim ritimleride canlı davul kullanabilirim müzik adına eksik bişeyler olmasın :)

müzik evrenseldir müzik duygunun düşüncenin yoğrularak hamur haline gelmesidir o an ne hissedilmişse onlar notalara yansımıştır bizler çalarkende dinlerkende keyif aldık zaten 3 yıldır bırakmışız sahne işleri her ne olursa olsun zaman zaman çalışmalarımızı oldukça dostlarımıza dinletmekten keyif alırız saygılar.

teşekürler

Thank you very much