• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Trakya Müzik 2014 Demo Yarışması Sona Erdi...

Trakya Müzik 2014 Demo Yarışmasını Beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    37
Cevap: Trakya Müzik 2014 Demo Yarışması Sona Erdi...

Yarışmada emeği geçen bütün müzik dostlarımıza ve TM yönetimine tekrardan çok teşekkürler. Güzel bir yarışmaydı. Yarışmayı zirvede tamamlayan değerli şirin ve 3 ncü bitiren abtmusic dostlarımızı ayrıca tebrik ediyorum. Herkese bol müzikli, keyifli günler dileğimle...

Öncelikli olarak birincimiz Şirin arkadaşımızı ve dereceye giren tüm arkadaşlarımızı tebrik ediyorum..Ayrıca emeklerinden dolayı Bahadır arkadaşımıza ve emeği geçen bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum..Nice yarışmalara diyelim..Sağlıcakla kalın..

Diğer bölüme yazmıştım,buraya taşıdım,tekrar tebrikler..

bu seneki yarışma çok zordu bizim açımızdan çok güzel demolar sunuldu kararsız kaldık.dereceye giren girmeyen tüm müzisyen dostlarımı tebrik ederim.bakalım seneye ne olucak :)

Yarışmada dereceye giren arkadaşlarımızı tebrik ederken, başta emeği geçenler olmak üzere yarışmaya katılan arkadaşlarımıza da teşekkür ederim. Gerçekten çok güzel ve çekişmeli bir yarışma oldu.

Tüm TM ekibine teşekkürler.

Birinci olan Şirin arkadaşımızı tebrik ediyorum. Dereceye giren arkadaşlarımıza da başarılarının devamının diliyorum. Yarışmaya katılan, oy kullanan ve çalışmaları dinleyen herkese teşekkürler.

Yarışmayı organize eden ChordSolo üstada ayrıca teşekkürler...

Emeği geçen bütün müzik dostlarına teşekkürler...

Üstadlar demo paylaşımlarınız çok önemli, çünkü;

Ben kendi çaldığını kendi dinleyen bir ev kullanıcısıyım. TM den önce öylesine org çalıyor iken, demoları dinledikçe özen göstermeye akorlara dikkat etmeye başladım. Bu da yapmaya çalıştığım müziğin kalitesini, müziğe ve kendime saygımı artırdı. Kağıttan bakarak da olsa akorlara uyarak çalmak müthiş keyifli... Radyo ve tv den dinlediğim (farkına varıp da parmaklara dökemediğim) herhangi bir parçanın demosunu sizlerden dinleyince hemen çalmaya çalışıyorum ve ortaya çıkan çalışma beni yeterince tatmin ediyor.
Uzun ve sıkıcı oldu ise kusura bakmayın. :)
Demo paylaşımlarını lütfen esirgemeyin. Saygılar...

Şirin arkadaşımızı, ve dereceye giren girmeyen yarışmaya katılıp emeğini sergileyen tüm arkadaşlarımı kutluyorum. Tebrikler Hüsnü'cüğüm...

sağol kardeşim benim seneye inşallah beraber bişeyler yaparız.

Emeği geçen bütün müzik dostlarına teşekkürler...

Üstadlar demo paylaşımlarınız çok önemli, çünkü;

Ben kendi çaldığını kendi dinleyen bir ev kullanıcısıyım. TM den önce öylesine org çalıyor iken, demoları dinledikçe özen göstermeye akorlara dikkat etmeye başladım. Bu da yapmaya çalıştığım müziğin kalitesini, müziğe ve kendime saygımı artırdı. Kağıttan bakarak da olsa akorlara uyarak çalmak müthiş keyifli... Radyo ve tv den dinlediğim (farkına varıp da parmaklara dökemediğim) herhangi bir parçanın demosunu sizlerden dinleyince hemen çalmaya çalışıyorum ve ortaya çıkan çalışma beni yeterince tatmin ediyor.
Uzun ve sıkıcı oldu ise kusura bakmayın. :)
Demo paylaşımlarını lütfen esirgemeyin. Saygılar...

Bu arkadasimiz sanki beni anlatmis , söylemlerine aynen katiliyorum ve emegi gecen herkese tesekkürler....:)