• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

türkiye için yeni bir org tasarlanıyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: türkiye için yeni bir org tasarlanıyor...

büyük ihtimal CASİO daha önce at serisi ile nabız yokladılar şimdi işi profa dökecekler galiba.

bence kullanıcıya açık- audya gibi polifonisi yüksek -kullanımı kolay- ekranı geniş- kullanıcı mb tı yüksek- kaliteli malzemeli piçbendi sağa sola olsa yeter daha başka bi şeye gerek yok

64-96-256... megabıyt diye sınırlama olmasın kasa inca vede uzun yani 6.5 oktav olsun tüm setleri markası ne olursa olsun sampleleri olkusun. hafif olsun. yeter bence :)

64-96-256... megabıyt diye sınırlama olmasın kasa inca vede uzun yani 6.5 oktav olsun tüm setleri markası ne olursa olsun sampleleri olkusun. hafif olsun. yeter bence :)

o her seti sample i okuma işi zor çünkü ses formatlarını firmalar kendilerine patentliyorlar

Cihazın '' Firmanın '' İnsanları sömüren sistemi olmasın yeter.

Bence de Medelli firmasına ait bi alet olacak bu.
Hemen hemen herkesin istekleri aynı ama ben öncelikle alette sağlam bi ses motoru ve kullanıcı dostu pratik bir işletim sistemi/arayüz istiyorum.
Sample atılması, pitchbend vs gibi isteklerim ortak..

firmanın adını tahmin etmeyi bırakında yorum yapın arkadaşlar herkezin isteğini tek tek not alıyorum...

texas eyaletindemi yapılıyor sn.kovboy

Klavyesi sx 3000 gibi sağlam olsun. Sesler tek tek atılabilsin. Web sitesinde geniş ses bankası olsun; batı, Türk vs. sesler indirilip isteyen istediği sesi yükleyebilsin. Vsti sesleri okusun. Yamaha , korg gibi cihazların ritimlerini bilgisayardan kolaylıkla kendi formatına çevirebilen bir yazılım verilsin. Ucuz olsun..:)

Medeli yapacaksa olmaz o iş..:) iyi de yapsalar marka psikolojisi var işin içinde...:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri