• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland G-600 User Ritim Midi Lazım

Cevap: Roland G-600 User Ritim Midi Lazım

akor abimizin sorusuna cankut kardeş çok güzel açıklamış. Ama bende biraz aydınlatayım. 1 set yükleme yapıldığında 3 adet Performansa (A-B-C) yükleme yapmış oluyorsunuz. A bankası komasız ve transpoze nin sıfır olduğu düz çalım içindir. B bankası ise tamamıyle aynı sesler ama komasız vede transpoze -4 ile yüklenmiş hali, C bankası ise yine A ve B gibi seslerin yeri aynı fakat transpoze -2 ile yüklenmii vede komsızdır. Ses seçimine gelince Performansı A ya alıp 7 ve 3 tuşunna pasarsanız A73 ü seçersiniz, B 73 seçerseniz A73 dekii saxsafon sesinin transpoze -4 ünü seçmiş olursunuz. aynı şekilde C bankasıda öyle. Saygı ve sevgilerimle

Cevap: Roland G-600 User Ritim Midi Lazım

reşat kardeş olayı anladım.şu anda senin user ses setini kullanıyorum.a73 de sax sesi var evet gayet de güzel.ben her abc ses bankalarına 8 er adet ses var biliyordum.meğerse birsürü ses varmış.şu 3 sene içersinde o kadar çok alet değiştirdim ki doğal olarak acemilik oluyor.cankut ve sizin sayenizde çok önemli bilgi öğrendim..şu aralar g-600 de tekrar canlanma başladı.pa80,pa800 ü olan bile ikinci alet olarak g-600 alıyorlar.sahnede veya evde 2.org olarak.ben 3.olarak gene aldım.seslerin gücüne hayran oldum gene.bilgi ve paylaşımınız için teşekkürler.....

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri