• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland G-600 User Ritim Midi Lazım

RaPoRSuZ

Co Admin
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa3X
evet arkadaşlar Bende Şaun Roland G600 Var Aleti Evde Kullanmak İçin Aldım Şuan Bana Ses Prgramı Ritimler Çift Setli Gİibi :) Ve Midi Lazım Ornek Baykal Turker Cuneyt Raporsuz Mehmet Doğdu Tuncay Kolukısa Midileri Lazım Arşivinde Bulunan Arkadaşları Paylaşıma Davet Ediyorum Selamlar

Cevap: Roland G-600 User Ritim Midi Lazım

Gökhancığım ben iş yerimde olduğum için yarını beklemen gerekiyor ancak yarın gönderirim. Hem kullandığım ritim ve sesleri hemde midilerimi gönderirim umarım işine yarar. Kayseri den selamlar.

sağol abicim eyvalla

sesler güzelse sitede paylaşırsanız biz de faydalanırız.saygılar...

Gökhancığım kullandığım ritim ve sesleri paylaşıyorum umarım işine yarar. Komasızdır sen kafana göre takılırsın. 3 parça halinde midi leride yolluyorum. Bunlar yöremizde en çok istenen midiler. Beğenmediklerini silersin Kayseri'den bir isteğin olursa cep telefonum hiç değişmedi Öpüyorum hoşçakal Reşat abin...

Ekli dosyalar

• roland G 600 midi VE RİTİMLERİM.rar
    54.2 KB · Görülen: 468
  • JOKER 1.rar
    251.8 KB · Görülen: 430
  • JOKER 2.rar
    341.6 KB · Görülen: 383
  • JOKER 3.rar
    359.4 KB · Görülen: 405

bende olanarıda linkliyorum içine dışına bak :) işe yarayan vardır inşallah hoşçakal

Cevat ÖZMEN abi sende göndermişsin elindeki nevaleleri ama biz kamuda çalışanlar özel paylaşım sitelerinden bir şey indiremiyoruz kurum engeli var. Keşke trakya müzik sitesine ekleyiverseydin bizlerde seninkileri alabilirdik genede teşekkür ederim.

evet bu yasaklı site harici bir sürü site var ordan indirilirse herkes faydalanabilecek...

reşat kardeşim eline sağlık.komasız set benim daha çok işime yarar.batı ve pop çaldığım için.inşallah güzel sax,piyano,yaylı,lead sesler vardır.paylaşım için teşekkürler.saygılar...

set güçlü seslerden meydana gelmiş.tek eksik rolandın meşhur sax sesinin sette bulunmayışı.o da olsaymış çok ii olacakmış...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri