• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland G-600 User Ritim Midi Lazım

Cevap: Roland G-600 User Ritim Midi Lazım

A73 nolu ses saxsafon sesi diye biliyorum ama oda yetersiz geldi herhalde. En derin saygılarımla...

Arkadaşlar daha önce burda paylaşmıştım, g-600 de benim kullandığım ses ve ritimler belki işinize yarar...

Bende de bi kaç midi var işinize yararsa saygılar.

maalesef indiremiyorum. Bizim gibi kamu kurumunda çalışanların bilgisayarları özel paylaşım sitelerine kapalı kurum engeli var Tufan54 kardeş keşke trakyamüzik sitesinin için de paylaşsaydınız o zaman alabilirdim bu midileri yinede teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• midiler.rar
    408.1 KB · Görülen: 287
Moderatör tarafında düzenlendi:

hepinize teşekkurler arkadaşlar

bende sana teşekkürederim gökhancığım bu kıyağın için sağolasın

reşat kardeş bu A73 de sax var demişsin.3 adet performans deposunda (A-B-C) 8 adet düğme var. A73 nasıl bulucam.biligi verirseniz sevinirim.saygılar...(A1,A2,A3,A4..A8-B1,B2....B8-C1,C2....C8) olan mevcut pozisyonda 73 ü nasıl yazacam..)

bu 8 adet tuş bulunan performans ses bankasında A-B-C banklarının her birine kaç adet ses yüklene biliniyor.8 den fazla ise diyelim 12 adet ses atılmış.örneğin 12 nasıl yazılıyo...

bu 8 adet tuş bulunan performans ses bankasında A-B-C banklarının her birine kaç adet ses yüklene biliniyor.8 den fazla ise diyelim 12 adet ses atılmış.örneğin 12 nasıl yazılıyo...

örneğin prf memory de klarnet sesi c11de ,c de iken iki kere 1e basıyosun ve c11 oluyor 7" ye ve 2" ye basarsan c 72 oluyor

klavyeniz hayırlı olsun iyi günlerde kullanın...

çok teşekkürler cankut verdiğin bilgi için...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri