• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa600 PİYASAYI ÇOK FENA KARIŞTIRACAK

• Konbuyu başlatan lost__92
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 258
  • Görülen : 58K
Cevap: pa600 PİYASAYI ÇOK FENA KARIŞTIRACAK

Vay bee orgun sıfırı daha türkiyeye gelmedi 2.eli gelsin bari. Nede olsa sonuncu dünya ülkesiyiz. Beklenen pa600 tırt çıkmış olmalıki hemen 2.el satışı başladı. Piyasada karışmadı. Herşey aynı. Pa80 60 50 ler hala 2000-2600 arası. pa80 lerin bunda 1-2 yıl öncesinde sıfır gibi temizi olmazken nedendir bilinmez şimdi sıfırdan farksız olanları dolu ortada. Pa80 lere makyaj piyasasımı cıktı ne. Yine aynışekilde yamaha a2000 ikinci el fiyatı bile 2700-3000 civarı olup pa600 den pahalı. Rolabd bk5 de demekki korg pa600 ü sallamadı. Böyle bakınca neredeyse 1 yıldır konuşulan hala türkiyeye nezaman geleceği ithalatcı firmaca açiklanmayan. bu org fiyaskoya doğrumu gidiyor acaba.

pa 600 ün almanyada fiyatı 999euro yani 2300tl yapıyor şuan
tr de bu aletler kaça piyasaya sürülecek hala belli değil. doremi müzik de a2000 leri niye 999euroya kampanya yapti düşünelim elindemi kalsın aletler dimi
tr de fiyatla almanyayı kıyaslamayın lütfen. almanlar o kadar korg hastasi degil genelde yamaha, almanlara sample olayi mühim değil bütün kullandıkları enstrumanlar zaten orgda var,
tükiyede olsam 2500e vermem bile piyasa değişik
ben oranın distürbütörü olsam bu forumdaki beklentilere göre fiyat yaparım
yani 3000tl den aşşağıdan sunmam
bilmiyorum anlatabildimmi
saygılar

pa600 2 ci el almanyada suan satista yok

sadece bir kanun var almanyada eyer 14 gün icinde almis oldugunuz herhangi bir esayi hic bisey söylemeden geri verme hakiniz var böylelikle pa600 14 gün icinde geri verilirse bayiye tabiki bayide onu tekrar satmak icin fiyatan düsüyor bu yenilik degil almanyada

alman müsisyenler kesinlikle yamaha yi terci ediyorlar arkadasimin dedigi gibi onlarin seslere ihtiyaci yok kanun ud gibi

pa600 türkiyeye en son gelecek herhalde cünkü nerdeyse bende 5 ay oldu hata dügünlere cika cika parasini hemen hemen cikardim bile

size bisey söyleyemiyecegim cünkü beklemek gercek zor bu konuda korg türkiyenin sizlere bilgilendirmesini cok isterdim

saygilarimla

Zaten 2 gün sonra çıkıyor ilan sitelerinde firmalar 15 şubatta kesin bir şekilde ilan vermişler.

mrb. ben şunu anlamıyorum. falanca org piyasayı fena karıştıracak gibi söylemler yanlış birilerine para falan mı veriyorlar reklam yap diye bu kadar da abartı yanlış.. bekleyelim görelim ... pa 800 ün kalitesin i zaten tutmaz bri iki özellik milletin gözünü boyuyor........

siparişi verdim alet cumartesi aksilik çıkmazsa elimde . fiyat 2700 tl. geldiğinde görecez artık ak mı kara mı . görüşlerimide sizlerle paylaşacağım. tabi bu tarz aleti ilk defa kullandığım için değerli hocalarında bilgilerine ihtiyacım olacak. saygılar.

hayirli olsun ben 4 -5 aya yakin kulaniyorum bence hicte pisman olmayacaksin

anladığım kadarıyla zenginin parası zühürtün çenesini yoracak gibi.çünkü bu işten zararlı çıkacak biz müzisyenler olucaz ha çıktı ha çıkaack ha öyleymiş ha böyle milleti gaza getirip sonrada 700 dolara alıp 1200 dolara satan aracı firmalar para kazanacak hepsi bu.sonra bu cihazın kaderide 500 gibi olucak..

millet aldi piyasaya cikali 6 ay oldu millet kulaniyor parasini bile cikardi pa600 ögrendi hata bazeleride beyenmedi aldi ve geri sati hala ne gibi org diye düsünenler var acaba nasil bisey diye yorumyapan bile var

benim anlamadığım bu alet ortadoğuda iranda falan satışa çıkalı aylar oldu .adamlar orgları eskitti neredeyse demolar gırala gidiyor. türkiyede almak isteyen para verip alamıyor. fiyatı belli değil.falan filan hepsi hikaye. korg firmasının satış departmani şunumu dedi yani bütün ortadoğuya gönderecez türkiye ye en son gönderecez .hiç zannetmen. bu iş sadece ve sadece türkitede korg abakan italatçı firmanın uyanıklığı ve işbilirliği dir. tabiki kendi menfatine bir uyanıklık ve iş bilirlik.
kullanıcıyı yani müşterisini taktığı falan yok türkiyedeki firmanın s. s. alacaklar mantığı var.
beni bu forumda bilen bilir. şimdiye kadar hiç budar sert ve itham edici bir mesajı hiç bir konuda yazmadım.benim tepki göstermek istediğim nokta sadece bu firmanın daimi müşterisi olan müzisyen arkadaşlarımın ,piyanistlerin öneme alınmaması net bir açıklama yapılmamasıdır.