• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa600 PİYASAYI ÇOK FENA KARIŞTIRACAK

• Konbuyu başlatan lost__92
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 258
  • Görülen : 58K
Cevap: pa600 PİYASAYI ÇOK FENA KARIŞTIRACAK

en az 10 bin adet satacak bu alet... Ne kadar şisirirlerse fiyatı o kadar kar... Ne diyelim allah sonumuzu hayır etsin...

katip ustam zaten fiyat iyi kötü beli oldu türkiyede arti yarin birgün cikar artik uzun sürmez
hata baze kisiler sanki korg firmasi onlari zorluyormus gibi ile alacaksin diye sacma sapan yorum yapiyor hata orgu görmeden ayni pa500 gibi diyor bos konusuyor

orgun iyi kötü demolari var internette yani tanitim var aslinda azda olsa var nette

daha neyin tartismasini yapiyor baze kisiler anlamiyorum
ben söyle yorumluyorum bu org fiyatina göre pa800 e yakin oldugu icin kimse inanmak istemiyor hepsi bu onun icinde kafalarina göre yorumlar yapiyorlar hata pa50 ile kiyasliyan var hocam
daha ne deyim

saygilarimla

katip ustam zaten fiyat iyi kötü beli oldu türkiyede arti yarin birgün cikar artik uzun sürmez
hata baze kisiler sanki korg firmasi onlari zorluyormus gibi ile alacaksin diye sacma sapan yorum yapiyor hata orgu görmeden ayni pa500 gibi diyor bos konusuyor

orgun iyi kötü demolari var internette yani tanitim var aslinda azda olsa var nette

daha neyin tartismasini yapiyor baze kisiler anlamiyorum
ben söyle yorumluyorum bu org fiyatina göre pa800 e yakin oldugu icin kimse inanmak istemiyor hepsi bu onun icinde kafalarina göre yorumlar yapiyorlar hata pa50 ile kiyasliyan var hocam
daha ne deyim

saygilarimla

abi benim takıldığı nokta pa600ün iyi olamsı veya kötü olası özellikleri falan değil.mal müşterisine satılır.beğenen alır.benim sitemim italatçı firmanın müşterisini sallamasına .şu yazdığımız başlık bile 9. ayda açılmış.
işin iç yüzü italatçı firmanın çıkar hesapları yapmasıdır bence her türlü
. alet dünyada satılıyor. korg un satış bölümü türkiye ye en geç size göndericezmi dedi yani.
açık ve net yazıyorum italatçı firmanın elinde kalan her pa500tr ve pa3x için bu pa600 her müşterisi 200 dolar fazla para ödeyecek hesap bu. set falan yapılıyormuş o bekleniyormuş hikaye

orda haklisin o konu hakinda hicbisey diyemiyecegim

biliyorsun bende korg tr ye sitem etim hata sitemimi bu sitedede yazdim hata sizeler almanyada set felan yok fiyatida bu dedim

o konuda sana bastan sona kadar hak veriyorum fakat sunuda dile getireyim pa600 qt modeli almanyada ocak2013 te basladi ondan evel pa600 qt piyasada yoktu düz olani vardi bende zaten düz modelini aldim 4 ay evel

saygilarimla

almanya qt modelinin satış sahasında değilki abi bütün ortadoğu aylardır kulanıyor.
korg firması haklı olarak bu modellerle rekabetini yapmak istiyor fakat bizdeki firmalar biz daha fazla kar marjı olan aleti satmak istiyoruz pa600 le falan uğraşamayız diyor

bu güne kadar müzisyenlerle hiç bu kadar dalga geçilmemiş ve hiç bu kadar sabırları zorlanmamıştı buda bize ders olsun ..
mayaların takvimindeki kıyamet senaryosu=KORG PA 600

Spam mail kutusuna bir suru mesaj gelmis korg pa 600qt 20 subatta cikiyor diye..bir de 1550 dolar fiyat cekmisler... . Ben distributor elindeki cihazlari bitirmedi diye cihazi ciktiktan 5 ay sonra almak zorunda degilim...
Ben, hic geregi yokken dok ta iyi olacagina inanmadigim bir set ve koma tuslari icin zorla qt modeli almak zorunda degilim. Buna malum kisinin yaptigi pa3x setini koysan ne yazar. O seti de begenmiyorum. Begenmek zorunda da degilim...Bu resmen insanlari enayi yerine koymaktir...alip denemeyi dusunuyordum cihazi... Ancak iyice sogudum...bir de reklam vermisler tr sitesine 20 subatta cikiyor sabredin falan diye...Ne diyeyim doymadi gozleri.... Nefretle kiniyorum,..

Daha once de soylemistim... Yine soyluyorum. Piyasanin icinde olmayan ve objektif bir yorumla: korg tr korg incorporationun marka degerini dusurmektedir. Hani adamin biri ferrariye tup taktirmis ta adamlar gelip arabasini ellerinden almis.. Sen bizim aramabizin sayginligini ve markamizin degerini zedeliyorsun diye.. Bunlara da boyle yapmak lazim... Cunku ayni seyi yapiyorlar...

yamaha da insanlara yanlış yaptı habire fiyat indirip kaldırıyor, korgda aynı şekilde muamma , bu aralar en iyi hizmeti roland veriyor, insanlar iyi muamele edeni takdir ederse, diğer firmalar o zaman hizaya gelirler, konuşarak ancak kendimize güldürürüz,

saygılarımla,

Arkadaslar bukadar sitem etmeyelim, yersiz bence,
burda ilk aletleri almak icin önceden siparis vermen gerekiyordu, buda kasim ve aralik aylariydi, suan bile düz modeli yani pa600 kisitli olarak piyasada.
düz modelin ilk fiyati qt modeli gibi 1100 euroydu ki bu 2600tlye geliyor, hatta benim org 1169euroya geldi buda suan 2772 tl yapiyor. Siz qt modeline 1550dolar vereceksiniz yani 2733tl yapiyorki, burdaki orglarda set felan yok bos alet, iki saz bir ud bir kanun, tr de buna ben zannediyorum set hazirlandi (insallah burdada yükleme imkanimiz olur, ve belki buna ektra para vermemiz gerekecek)
alet bos hali 2600tl
tr setli hali 2733tl

bunada pahali diyorsak bilemiyorum, benim tr distürbitörü ile hicmi hic alakam yok
ileride bilirkisiler bu orga yeni yeni usb setler üretecek ve bunada para ödenecek
on senelik pa 80 lere bile nekadar paralar ödendigini göz önüne alirsak bu fiyat makul bence, bu org gercekten cok is yapacak cok paralar kazandiracak

tirk cikti galiba diye yazmis bir arkadas, korg firmasida zaten illa gel benim ürünümü al demiyor, aleti kullanama bagli olan birsey. Org tirt yapmadi, yapmiyorda

yani tirt cikmadi kardesim ben ben 20yildan falzla sahne tozu yuttum, sahneyi birakali 5sene felan oldu, gecen yilbasina illa sahne al 450,- euro cebinde bil dediler, ben hayir dedim bu isi biraktiysam bir sebebi var oda ailem dedim.

biz dügünlere iki kisi gidiyorduk ve 1200 ile 1600 euro aliyorduk, pu parayi iki kisi arasinda paylasiyorduk, bilmem anlatabildimmi, onun icin beni sarsmiyor
suan elimde GEM SK 760, GEM WK 4, TRITON, PA1xPRO, KORG POLYSIX,ELKA bile var,, ben yani zevkime, para kazanmak icin degil,

PA 600de alacak kisi pisman olmaz, bu fiyata hic pisman olmazki
Org cikmadan bile hepimiz delisi olduk,
PA 600e karsi cikanlar ilk alanlar, merak edenler olacaktir bunuda unutmayalim
kalin saglicakla,
müzik parayla kiyaslanacak sey degil :)
HERKESE HAYIRLI OLSUN

neyin isyanını yaşıyoruz arkadaşlar?? korg bize şu tarihte alet piyasada dedide çıkarmadımı? şuparaya satıcam dedide iki katı fiyatmı istedi? herkez kendi kendine gelin güvey oldu şimdide sabırlar tükendi, isyan bayrakları çekildi :) çok komik bence. ben bu aleti bekliyorum gerçekten. bursaya geldiğinde gidip görüp denemek istiyorum. işime gelirse alırım yada almam. yani birileri kızdı diye küstü diye firma bu aleti piyasadan çekmez boşuna celallenmeyin derim. şahsen orgumdan memnunum çıksada olur çıkmasada. neticede şuandada hergece çıkıp ekmeğimi kazanıyorum pa600 alınca iki misli kazanamam heralde :) kış günü düğün yok dernek yok aceleye gere yok derim sayglar