• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa600 PİYASAYI ÇOK FENA KARIŞTIRACAK

• Konbuyu başlatan lost__92
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 258
  • Görülen : 58K
Cevap: pa600 PİYASAYI ÇOK FENA KARIŞTIRACAK

özellik olarak 800 ü aratmıyo ama ton olarak çok kalite beklemeyin demeye çalışıyorum sadece

yav hangi piyasayı karıştıracak bu da ötekiler gibi bir org işte... eski korg ritmlerini yükleyip çalacağız işte dur bakalım bi çıksın mayıs ayına doğru belki alırım bir tane... sonra yok orası bozuldu burası dondu swich basmıyor ses gitti rem gitti gibi şikayetler olursa yaktım çıranızı ha valla bak peşin söyliyeyim hani :D

ben şahsen tavsiye etmiyorum :) gidin or700v2 plus yda a2000 alın onu alıcağınıza

Bu konu bayat :D Orgun özellikleri belli fiyatı belli herşey açık ve net bu konuyu açan arkadaş siteden atıldı.atılma sebebini bilmiyorum ama Trakyamüzteki kişileri aklını karıştırdığı kesin...:) bu konu kapansa iyi olur saygılarımla

Bu konu bayat :D Orgun özellikleri belli fiyatı belli herşey açık ve net bu konuyu açan arkadaş siteden atıldı.atılma sebebini bilmiyorum ama Trakyamüzteki kişileri aklını karıştırdığı kesin...:) bu konu kapansa iyi olur saygılarımla

:D :D konuyu tekrar ben gündeme getirmek istedim. insanlar yanlış yönlendirilmesin diye. alıcak olan önce canlı canlı dinlesin sonra karar versin..
hayırlı akşamlar..

:D :D konuyu tekrar ben gündeme getirmek istedim. insanlar yanlış yönlendirilmesin diye. alıcak olan önce canlı canlı dinlesin sonra karar versin..
hayırlı akşamlar..

Reis bana göre artık pa600 yeteri kadar puan topladı diye düşünüyorum elimde Pa800 olmasa şuanda gider alırım o derece :D

hocam yanlış burda zaten hepsi propoganda : maksat reklam maksat ilgi :D sonra kafalara vuruyolar neden aldım diee :D

hocam yanlış burda zaten hepsi propoganda : maksat reklam maksat ilgi :D sonra kafalara vuruyolar neden aldım diee :D

Düşünsene adamın biri çıkıyor şöyle başlık atıyor "Korg Pa-600 Pişmanlıktır" :D ya şaka maka biryana bu alet tutar kardeşim :D internette Türk demosunu izlerken ritimler birebir Pa800 :D

Ya icabinda pa600 olan bi arkadas super bi set hazirlicak pa800 cude faydalanacak o tarafindan da bakilmali olaya ;)

Ya icabinda pa600 olan bi arkadas super bi set hazirlicak pa800 cude faydalanacak o tarafindan da bakilmali olaya ;)

bu işten anlamadığın belli, pa600 96 ram, piyasadaki pa800 lerin %90 ı 64 ram, nasıl okutacaklar 96 mb seti?