• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg'un küçük devi, Mikro Arranger Hakkındaki Görüşlerim...

Cevap: Korg'un küçük devi, Mikro Arranger Hakkındaki Görüşlerim...

Ben kullanıyorum 1.5 senedir alet mükemmel diyebilirim alet bir defa çok hafif türkiye'de genelde görme engelli arkadaşlar tercih ediyorlar sebebi ise hafif ve dokunmatik olmaması tek sıkıntı pa 80 deki gibi sample ses atamıyorsun alet pa 60 ın micro hali o yüzden pa 60 ın bütün setleride olmaktadır pa 80 inde kartsız setleri çalışmaktadır ayrıca sound kalitesi fena dudak ısırtır sormak istediğin başka birşey olursa 0532 295 65 89 arayabilirsiniz.......;)

Hocam İlanın birinde Kütahya bayisiydi galiba yanlış olmasın. 1500 tlye, Pa80 Kartı takılı vaziyette satıyordu. Bu alete 16 Mb lık flash kart oluyormu, yani revizyon yapılabiliyor mu? Bunu detaylı anlatacak arkadaş varmı ? Şimdiden teşekkürler...

bende böyle bi duyum almıştım kart takılır diye dtl y le görüş bi murat abi

Kartlı ilan gördüm. 1500 tl istiyorlardı Ali, Kart takılırsa güzel olur, Kafamda bir proje var, hayata geçiririm....

Bende biraz incelemiştim 3ay öncesine kadar almayı düşünüyodum lakin malum benim parmaklar büyük acemi de sayılırız abi kendine güveniyosan al pa80i küçültmüşler sanki

Re: Cevap: Korg'un küçük devi, Mikro Arranger Hakkındaki Görüşlerim...

Hocam İlanın birinde Kütahya bayisiydi galiba yanlış olmasın. 1500 tlye, Pa80 Kartı takılı vaziyette satıyordu. Bu alete 16 Mb lık flash kart oluyormu, yani revizyon yapılabiliyor mu? Bunu detaylı anlatacak arkadaş varmı ? Şimdiden teşekkürler...

vallaha ben bilmiyorum takılırsa hemen taktırırım ama bir ara dtl hakan bey takabiliriz ama alet çok yeni biraz zaman lazım gibi birşeyler söylemişti inşallah olur

Bende biraz incelemiştim 3ay öncesine kadar almayı düşünüyodum lakin malum benim parmaklar büyük acemi de sayılırız abi kendine güveniyosan al pa80i küçültmüşler sanki

Ali proje işte burda devreye giriyor. Tuşe ve kasa değişiyor, sıfır pa 80 almış oluyorsun, bozulma derdi yok, tuş basmadı derdi yok. Şuan elimde, ix300 kasa ve tuşesi var. Alıp projeyi yapmak istiyorum ama, biraz daha araştıralım....

Arkadaslar , buradaki net.te (alamanya :D) biraz arastirdim ve cok positiv elestiriler okudum.
-Ton saund'u olarak en yeni TRITON saundu kullanilmis
-Bati styler silinip üzerine türk styler atabiliyorsunuz ( 248 adet ) + 48 user
- Korg i serisi ve pa50/60/80 stylerini direkt okuyor
- Pa 800 ve Tyros 4 'ten convert edilmis styleri denemisler harika ( YouTube'de dinleyebilirsiniz )
-Tavsiye edilen yamaha kullanan arkadaslar icin 2. bir org alternetifidir.

Saygilarimla

Özellikle sahnede yamaha kullanan kişiler için çok faydalı. Komalar anında pa 80 gibi geliyor ve diğer cihazda bir sorun olduğunda gümbür gümbür iş bitirecek yedek bir cihaz. Üstelik 4 kilo. Ve 9 taksitte ayda 177 TL...(1600 tl sıfırı)

Casio Cz 101in klavyesi de küçük