• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg'un küçük devi, Mikro Arranger Hakkındaki Görüşlerim...

Cevap: Korg'un küçük devi, Mikro Arranger Hakkındaki Görüşlerim...

güzel değerlendirme olmuş hocam.. anlaşılan kadarıyla piyasa işi yapan (benim gibi) klavyecileri hedeflemeyen bir cihaz.. biraz keyfe keder tüketici kitlesi hesaplanmış sanırım. ikinci alet, ev kullanımı,, synth özelliği&orkestasyon.... paylaşım için teşekkürler..

bilgilendirme için teşekkürler...
yazılanlar gayet açıklayıcı nitelikte,sizi kutluyorum...

hocam bu orgta multi pad olayı varmı? bide bu konuya açıklık getirseniz? 2-4 ritmin arkasına bi kaşık filan atsa , zılgıt filan olsa bu aletle her türlü ortamda milleti coştururum..Davulları müthiş ya.. pa500tr den çok daha kalite geldi orgun tavulları tonları çıkışı

hocam bu orgta multi pad olayı varmı? bide bu konuya açıklık getirseniz? 2-4 ritmin arkasına bi kaşık filan atsa , zılgıt filan olsa bu aletle her türlü ortamda milleti coştururum..Davulları müthiş ya.. pa500tr den çok daha kalite geldi orgun tavulları tonları çıkışı

Multipad i sormadım dostum, dediğim gibi Korg menülerine hakim değilim, ama sanırım vardı...

Ch.

güzel paylaşım olmuş saygılar,açık konuşmak gerekirse bu alet türkiyeye özel çıkmış olsa bile ben bu aleti almam...çünkü kullanamam..şu aletin tuşlarına baksanızaya.derdim aletin ebatından deyil,tuş takımından..ama tuşlar pro olsa fiyatıda göz önüne alındığında tadından yenmeyecek alet.

korg saund konsundaa cok cıddı yol aldı guzel saund var bu cıhazda boyundan buyuk ses verıyor ogrendıgımzı bırsey var korg urunlerınde kullandıgı ses ıslemcısını degıstırmıss ondan dolayı saund boyle guzel alet yıne aynı pa 80 hıc fark yok sadece flash kart yok okadar

bu aletin tam modeli nedir? ve fiyatı ?

Aleti tünelde inceledim, tuşe gerçekten küçük olmasının yanında ciddi anlamda kalitesiz.