• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg PA-80 Soru - Cevap

Cevap: Korg PA-80 Soru - Cevap

arkadaşlar :) birşey sorucam, bu izmirli taylanın kullandıkları ritmler veya izmirli erconun roman havalarında kullandığı org pa 80 mi ? pa 800 mü? ve kullananlar varsa romanda hangi org daha iyi ?

hocam tabiki pa 800 herşeyde daha iyi ama pa 80 de pa 800 den aşağı değil,

pa 80 ninde özel taylan seti var,romanları dehşettir pa 80,pa 80 de güzeldir ama pa 800 saund olarak daha güçlü bi klavye,

usta sen şahane bir adamsın Allah yolunu açık etsinn. teşekkürlerrrrrr

slm arkadaşlar 80 e yabancıyım yeni yeni ögreniyorum ilko levo set var elimde doğu düğünleri yapıyorum setteki 6-8 ve 2-4 ritmler iyi fakat altyapıları zayıf akorlar vs. sesleri açmama rağmen a z başka ritmin altyapılarını yamahadaki gibi aktarabiliyormuyuz*

Moderatör tarafında düzenlendi:

slm arkadaşlar 80 e yabancıyım yeni yeni ögreniyorum ilko levo set var elimde doğu düğünleri yapıyorum setteki 6-8 ve 2-4 ritmler iyi fakat altyapıları zayıf akorlar vs. sesleri açmama rağmen a z başka ritmin altyapılarını yamahadaki gibi aktarabiliyormuyuz*

hocam altyapıları değiştirebilirsin ve güçlendirebilirsin,ritim editleme bölümünden akumpanyaları değiştir,hangi sesle beslemek istiyorsan değiştirebilirsin ritimin volumeleri düşüktür ondan zayıf çıkar,

zafer arkdaşımın dediği de olur.. veya kullandıgın rıtımın durumslarını ve perclerini aşağıya çek o şekil kayıt et sesi ana volmden ver bu sefer hepsi çoğalır..

Arab scale ayarlayip, D notuna ayarlayinca, nasil bunu kaydedebilioruz? Her ses degistirdigimde ayri bir scale ve komalar cikio.

pa 80 de saxsafona delay nasıl ekleyebilirim pchibentin yukarı kaydırarak delay veriyorum anca oda gıcık oluyor hem pchibend hemde akor basmak hemde calmak cok zor oluyor diger seslerde o problem yok. ilginiz için tşk ederimmm

yardimlariniz için simdiden tsk ederim...
pa 80 org a sürekli saz ve mikrofon takıyorum vede herhangi bir ritime single touch dügmesi acıkken lezli oktav vs.farklı sesler ekliyorum ayarini kaydediyorum single touch kapalı oldugu için ritim degiştirdigim zaman yaptigim sesler degişmiyor buraya kadar biliyorum ama ferformans tan yaylı olsun kanun olsun ney olsun saz vs. hangisi olursa olsun herhangi birini sectigim zaman kaydettigim sesler degişiyor kaydedilen seslerden baskasini kullanamıyorm yardımınız için tekrardan tşk ler