• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg PA-80 Soru - Cevap

Cevap: Korg PA-80 Soru - Cevap

80e harddisk aldım. Disket sürücünün yanındaki hard disk yerini açtım. fakat ide bağlantı kabloları çıkmadı orgun içinden. ne yapmalıyım? ya da bu harddiski baglamak için orgun içinden çıkması gereken ide kablosu bi yerde mi gizli?

benim ogumu acdigim zaman pa 80 diy yazi kaluyor ve acilmuyor nede calsmuyor bana yardimc olun

kardeşim os dosyaları var 5 adet,5 ayrı diskete yükle,,disketlerin üzerine 1 2 3 4 5 diye yaz,,sırasını bozmadan diske yükle,,diske yükleme işi bitince,,orga yükle böyle bi dene sorun tekrardan devam ederse o zaman servise gödermekten başka care yok kardeşim,kolay gelsın

slm arkadaşlar yeni pa 80 aldım.orgun üzerindeki ses sürgülerinden assıgen.slider düğmesi bi anda işlevini yitirdi ama nasıl yaptığımı anlamadım tekrar düzeltmek için yardımcı olabilirmisiniz.

arkadaslar korg pa 800 ve pa80 midileri ve ritimleri pa 50 ye sorunsuz olurmu yoksa uymazmi pa 50 disket surumlu bildim kadariyla

arkadaslar korg pa 800 ve pa80 midileri ve ritimleri pa 50 ye sorunsuz olurmu yoksa uymazmi pa 50 disket surumlu bildim kadariyla

selam ustalar ben marmaristen tuncay yeni korg pa 80 aldım acemi şekilde çalıyorum ama klavyanın üzerindeki tuşların ne işe yaradıklarını bilemiyorum kendi başıma öğrenilecek gibi değil gibime geldi ayrıca kartıda var kartın içindeki ritimleri açıp açmadığımı bile bilemiyorum nerden giriş yapabileceğimi seslerin nerden ritimlerin nerden açabileceğimi yazabilirmisiniz şimdiden teşekkür ediyorum yardımlarınız için

selam ustalar ben marmaristen tuncay yeni korg pa 80 aldım acemi şekilde çalıyorum ama klavyanın üzerindeki tuşların ne işe yaradıklarını bilemiyorum kendi başıma öğrenilecek gibi değil gibime geldi ayrıca kartıda var kartın içindeki ritimleri açıp açmadığımı bile bilemiyorum nerden giriş yapabileceğimi seslerin nerden ritimlerin nerden açabileceğimi yazabilirmisiniz şimdiden teşekkür ediyorum yardımlarınız için

kardeşim kartın içinde rtm yoktur,,

orgun sağ tarafında 10 adet ses bankası vardır,

orgun sol tarafında (ptchbender tarafında) 10 adet rtm bankası vardır,,

rtm ve sesw için onları kullancksın,bu bankaların başlangıcında 2 ışıklı tuşlar var onları kullanarak ulaşabilirsin,,

orgtaki rtmleri bulmak için

style bölümünden user 1 user 2 user 3 yazan tuşlardan birine bas,eğerki türk rtmlerinde biri görünmüyosa,,style bölümünden yani rtmlerin olduğu bölümde en baştaki tuş(direct hd yazar 2 ışıklı tuş bunu kullan,türk rtmleri karşına çıkar,

degerli arkadaslar pa 80, nin ekranini degistirme imkani varmi yazilar nerdeyse okunmuyor ,simdiden tsk,