• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bk-5 in eksi yönleri neler sizce?

Salim piyanist santor nikli arkadasi uslubundan dolayi kinadim.ama tarafsiz olarak senide kinamak zorundayim.ne edi zurnasi ne kuyruk acisi daha dogrusu nedir bu marka sevdasi.pa800 aldim sound lari cok sert geldi kulagim alismadi or700 aldim tuslari oyuncak gibi geldi.sx3000 aldim 2.el sound cok super ama teknoloji eski phaser efekt yok bk5 aldim bana gore fiatina gore super prrformans ama kullanim zorlugu......yanihepsinde bi eksiklik var banane yamaha korg ketron roland dan pa3x tyros 3-4 audya5 versinler bu cihazlari 3000 tl ya 1 dakikada bk5 ide or700 ude a2000 ide balkondan asagi atarim

Cevap: bk-5 in eksi yönleri neler sizce?

ustadlar yapmayin etmeyin

beyler ne yaptiniz ya......konuyu ta nerlere getirdiniz,size yakismiyor boyle usluplar,tartismanin sinirlarini asmayalim,begenen begenir, begenmeyen beyenmez hic bir sey birbirinize boyle hakaret etme hakkini vermez,arti konunun yasla basla alakasida yok. seviyeli ve duzgun tartismalarda yas o kadar onemli degil,yapmayin ayiptir ya,kocaman adamlariz surda.....PAYLASIMLAR HAKARET BOYUTUNA DONMESIN........

O kadar şerefe karşı hala buradaysan zaten benle muhatap olman zor.. Hem değerli vaktini zaten bu tip terbiyesizliklere sakla ;)

sen kimsin bana şerefsiz diyorsun ben senin kadar düşmedim hakaret etmesini bilirim ama sana değmez

Olayı abartmayalım. 9000 tl lik orgun bir sürü eksiği varken 2000 tl lik orgun olmaz mı? Benim olan iyidir mantığından uzaklaşıp biraz geniş düşünürsek gerçekleri buluruz. Alet kendi çapında iyi ...Bir sürü eksiği kullandıkça çıkabilir bir sonraki modelde düzeltilir....Eleştirilere de firma sahipleri ve çalışanları açık olsun...Burası A firmasının B firmasının forumu değil....Bir eleşti benden.. Bu zamanda bu ebatta ekran üretildiğini sanmıyordum. Biraz yukarı kalkık olsa daha rahat görülebilirdi...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Salim piyanist santor nikli arkadasi uslubundan dolayi kinadim.ama tarafsiz olarak senide kinamak zorundayim.ne edi zurnasi ne kuyruk acisi daha dogrusu nedir bu marka sevdasi.pa800 aldim sound lari cok sert geldi kulagim alismadi or700 aldim tuslari oyuncak gibi geldi.sx3000 aldim 2.el sound cok super ama teknoloji eski phaser efekt yok bk5 aldim bana gore fiatina gore super prrformans ama kullanim zorlugu......yanihepsinde bi eksiklik var banane yamaha korg ketron roland dan pa3x tyros 3-4 audya5 versinler bu cihazlari 3000 tl ya 1 dakikada bk5 ide or700 ude a2000 ide balkondan asagi atarim

haklısın abicim.

selamlar hyrlı geceler oncelıkle tek bişeyı harılatmak ıstıyorum dostlar ramazan ayındayız ve kutsal gunlerdeyız boyle bı guzel ve manevı degerı yuksek olan ay da bu tur kırıcı bır dıyalog hıc hos bır tablo olmuyor

her aletın kendıne gore artı ve eksılerı vardık burda batuh ve salım turkıye pıyasasına buyuk emeklerı olmus 2 arkadasımız kendılerını kutluyorum yolları acık olsun...muzık bır renktır ve aynı anlayıs klavyeler ıcın de gecerlı her klavyenın ayrı bı tonu(rengı) vardır...distrubutorler ellerınden gelenı yapar ve kullanıcıya cıkan ürünü sunar kişi hosuna gıderse alır gıtmezse almaz ama kırıcı yontemlerle kımsenın onurunu gururunu incitmeye hakkımız yok begen mı yorsan almazsın kullanmazsın begendın yonde kı aletınle kendını kelımelerle de deıl yaptın işlerle adından soz ettırrsın bu daha kısnın kendısıne yakısanıdır...ve bu tartısmanın burda sonlanması dılegıyle herkese bol muzıklı gunler dılıyorum....saygılar

Bk/5 ile hiç bir şey yapılmaz...1-piyano tekniği ile hiç bir transpoze ihtiyacı duymadan çalsan bile ,MENÜ adamı canından bezdirmeye yeter..Diğer yönleri İNSANI YETENEKSİZLEŞTİRMEK ,elini kolu bağlamak için yapılmış...sen ona,,o da sana...kardeş olup gider...bende gw8 i satıp onu almak için gidip test ettim...şok olup geri geldim...sadece...HOPARLÖR ler gw8 de olacaktı...ozaman gw8 idare ederdi..iki enstrumanda ara ürün.E 70 kadar bile deyiller.birkez bu rolanda bulaştım kurtulamıyorum..Bk-5 hoparlölürünü SÖKÜP GW8 e monte edecğim..kayıtmış,vb hepsi hikaye..kendini amorti etmez..ne orkstrada ,ne düğünde...iş yapmaz.. sezarın hakkı sezara..roland bk-5 serisinde e-40 güncellemiş gibi.. İçine en harika özellikleri koysan ne yazar ona ulaşmak için süper mariyo yu oynatırdıktan sonra..bu entrumanında gerçekliği bu ,,yeni ürün bekleyip duracağız..""" klavyeye müdahale edilmesin diye roland özellikleri menüye almışmış..sorarım..hanginiz yeni bir entrumana elinize torna vida alıp söktünüz ki..nerdeyse toz konmasın diye " gelin kızın cehizi gibi sarıp sarmalıyoruz." .kimsede bu enstrumana haksızlık ettiğimizi düşünmesin..bunu düşünen varsa bilsin ki kendisinden çok ben bekliyordum..ama ...yazık..kullanım alanı çok dar..bir ürün olmuş..alan arkadaşlarada hayırlı olsun diyorum..

Bk/5 ile hiç bir şey yapılmaz...1-piyano tekniği ile hiç bir transpoze ihtiyacı duymadan çalsan bile ,MENÜ adamı canından bezdirmeye yeter..Diğer yönleri İNSANI YETENEKSİZLEŞTİRMEK ,elini kolu bağlamak için yapılmış...sen ona,,o da sana...kardeş olup gider...bende gw8 i satıp onu almak için gidip test ettim...şok olup geri geldim...sadece...HOPARLÖR ler gw8 de olacaktı...ozaman gw8 idare ederdi..iki enstrumanda ara ürün.E 70 kadar bile deyiller.birkez bu rolanda bulaştım kurtulamıyorum..Bk-5 hoparlölürünü SÖKÜP GW8 e monte edecğim..kayıtmış,vb hepsi hikaye..kendini amorti etmez..ne orkstrada ,ne düğünde...iş yapmaz.. sezarın hakkı sezara..roland bk-5 serisinde e-40 güncellemiş gibi.. İçine en harika özellikleri koysan ne yazar ona ulaşmak için süper mariyo yu oynatırdıktan sonra..bu entrumanında gerçekliği bu ,,yeni ürün bekleyip duracağız..""" klavyeye müdahale edilmesin diye roland özellikleri menüye almışmış..sorarım..hanginiz yeni bir entrumana elinize torna vida alıp söktünüz ki..nerdeyse toz konmasın diye " gelin kızın cehizi gibi sarıp sarmalıyoruz." .kimsede bu enstrumana haksızlık ettiğimizi düşünmesin..bunu düşünen varsa bilsin ki kendisinden çok ben bekliyordum..ama ...yazık..kullanım alanı çok dar..bir ürün olmuş..alan arkadaşlarada hayırlı olsun diyorum..

hocam haksızlık ediyorsunuz.. bende a2000 plus kullanıyorum ve şu an benim kullandığım alette o bk5 teki 4 telli sesi gibi ses yok.. ha kullanım konusunda baya bi kullanımı zor,videolardanda bunu gördüm ama kesinlikle gw8 den güzel alet orası kesin.. gw8 ve bk5 i internet üzerinde dinledim...gw8 alanlara gerçekten üzülüyordum çünki aletin hiç bir artısı yok..sampleler dandik,ritimler ayrı dandik..sadece batısı güzeldi ama bk5 te gerçekten emek var, samplelerin hepsi olmasada bi çoğu süper geldi bana..

Benim önerim; 150-200 tl ye bir midi keyboard alın. Bk5 in transpoze ve ses degişimlerini onunla kontrol edin.