• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha OR 700'den Tyros 2'ye geçmeyi düşünüyorum / lütfen yardım

• Konbuyu başlatan hotiç
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 2
  • Görülen : 1K

hotiç

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
arkadaşlar hepinize hayırlı günler..5 yıldır or700 kullnıyorum ama şuan tyros2 almayı dişünüyorum..siz üstatların yorumunu bekliyorum alet hakkında sizler bilgi verirseniz çok memnun olurum saygılar..:)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Yamaha OR 700'den Tyros 2'ye geçmeyi düşünüyorum / lütfen yardım

bu sorunun cevabı gerçekten zor;)Tyros 2 kullanmış biri olarak;
Piyasada çok fazla set seçeneğin yok.Olan setlerde or 700 drum kitleri var dolayısıyle or 700 ün pekçok ritmini okutabilirsin.seslerdende bazıları piyasada var.Ama şunu belirtmek isterim Tyrosların ses kaliteleri müthiştir.Kendin aletin üzerinde wave formatlı sesleri dizebilirsin açık alettir fakat sampling sesleri convert etmek için mutlaka bir bilgisayara ihtiyacın olacak.Bu alet uğraş gerektirir bazen ritm yazma yeteneği ses editleme yeteneği gerektirir.Bunlara sahipsen ve ben uğraşırım dersen al derim.Zaten dediğim gibi kaybedeceğin çok fazla birşey yok or 700 e göre.kitler oldumu sorun yok nevaleler aynı olacak fakat Tyros soundlarıyla:)

Cevap: Yamaha OR 700'den Tyros 2'ye geçmeyi düşünüyorum / lütfen yardım

Bence tyros2 yerine a2000 ve emo usb alsan daha iyi olur, tyros 2 hem geç açılıyor hemde or700 ritimlerini kullandıktan sonra ne işe yarar, a2000 sounduda tyros ayarında zaten.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri