• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yıllardır pa 800 kullanıyorum Korg deseler anlarım ama yamaha deyince hiç kullanmadım

• Konbuyu başlatan AdmiN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 0
  • Görülen : 387

AdmiN

Timur ilhan
Yönetici
Administrator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
eskibaba.blogspot.com
Enst.
Trakya Müzik
Trakya Müzik 2. el ilanından

Yıllardır pa 800 kullanıyorum Korg deseler anlarım ama yamaha deyince hiç kullanmadım birisi bana a 5000 ile korg pa 800 arasindaki farki anlatabilirmi
İllaki a,5000 iyidir ama fark nedir

En Çok Katkıda Bulunan
A5000 set var mı çıktı mı ki

• 4 Yanıt

• Korg dan şaşma başına iş açma

Korg kullanıcı siyim ama YAMAHA nin fabrika nevalesi bile 7 bolge..

• Nevale pa 800
    Kalite A 5000

Yamaha korku yalan etti artık 15 yıl kork kaullandim 3 aydır Yamaha kullanıyom 15 yola bedel oldu Yamaha zehirdir korkma al

• Korg iyi şaşma devam

• Kardeşim yıllar ca korg kullandım.ama yamaha saundlari müthiş sesler çok iyi sana zor derler korg kadar pratik değil derler.hic alakası yok çok basit sadece ritim seslerin de rıhtım degistirdigin de yükseliyor onuda ayarlarsın yamaha

• En Çok Katkıda Bulunan
    Yamaha ara yüzü zor . Octave tuşu sağda tranpoze bı uerde karma karışık asla çaldığım akor ekranda yok. Pratik deil.. iyi yönlerine gelelim ritim okuması alt yapısı saundlar efsane geliyor. Tesisat bile san baş var gibi. Alaturka alet deil Yamaha Batı saundlar müthiş grand piano .süper .düğünde zorlanmadan ama bar sahnesinde. Zor. Alışmak gerek param olsa Korg ustund bir yamaha SX 900 koyarım. Yada a5000 . Pratik Korg .ssund yamaha .

• 3H9WiphQCDK.png

Korg eskide kaldı usta Yamaha geçti onu artık Sound alt yapı olarak

1 Yanıt

En Çok Katkıda Bulunan
    Piyasa dugunlerinin kralı 800 dür kullanılan kaç rıhtım kaç ses varda o kadar para dökülüyor org lira şu an ben 4x emo sd yi kullanıyorum 800 de kendim karma set yaptım kendi yoreme göre ayarladım kullanıyorum çokta güzel oldu org üzerinde biraz uğraşmak lazım hep hazır nevale bekleniyor set için birazda kendi çabalarımizla uğraşmak lazim koca kış sezonu var önümüzde vakit cik set yapmak için bi 4x olmuş 100 bin ne gerek var piyasanın hali ortada millet kim ucuz ona gidiyor müzikten anlayan yok naçizane fikrim tabi herkese saygilar

4 Yanıt

En Çok Katkıda Bulunan
    En baba alet 2x ama ağır sound olarak korg serisinde tekde n

• Az önce düğündeydim.misafir gurup vardı bende izledim sahnede x3 korg kurulu ama misafir gurup yamana a5000 kullanıyordu resmen müzikten soğudum korkdan şaşma sahne sıra bize gelince gidip x3 mi öptüm

KORG DAHA İYİ. USTALARIM HER ZAMAN KORG DAN ŞAŞMA DEMİŞLERDİR .VE KESİNLİKLE ÇOK DOGRU

Yok Korg dan şaşma yok korg şöyle böyle bende zamanında öyle diyordum taaki yamahanın soundlarını duyana kadar hiçbir org markası yamaha daki sesi tonu veremez bu Bi gerçek kesinlikle yamaha der geçerim

araç tabiikide önemli ama üstündeki sağlam şoför ise....

1 Yanıt

Bir erkekle bir kadın arasındaki fark
    😄
    😃
    😀

1 Yanıt

En Çok Katkıda Bulunan
    A 5000 erken açılır sount on numara kullanması harika klavyesi para varkı var anlayacağın pa 800 tarih oldu

Yamaha ya geçtim bende Kork teneke gibi kaldı Yıllardır Da Korkcuydum. Yamaha a3000/5000 harika aletler.

Kork iyidir pyase aletıdır

Yamaha candır
    ❤️

Yönetici
    Bilgisayar Yazılımları konusunda grup uzmanı

Teknik olarak bilmedigin bir cihaza girmeyeceksin
    Bu seni hem cihazda sogutur hemde elden cikarmak için zarar surukler
    Paran varsa 3x 4x bunlari tercih et.

3 yanıt

Ben kendim Yamaha Kullanıyorum böyle bir marka yok On numara

En Çok Katkıda Bulunan
    Kore devri mi kaldı kardeş ya
    😂
    😂
    tabii ki Yamaha

10 gün oldu 3x den Yamaha a5000 e döndüm. Korka korka. Ama Yok böyle Bir sound. Ve ilk program da adapte oldum. Yamaha a5000 de olayı çözmüş

1 Yanıt

En Çok Katkıda Bulunan
    _pHd5P32atq.png

Sürekli klavyeyi kurcaliyorsanız 800 3x 2x tavsiye etmiyorum bi set toplayıp 2 sene kullanırsanız bu klavyeler fazlasıyla iyi

Korg herzaman başkadır

Korg candır gerisi heyecandır.
Facebook Trakya müzik 2. el link