• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha Kullanıcılarına Duyuru --

• Konbuyu başlatan Dr.Salim
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 168
  • Görülen : 35K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Yamaha Kullanıcılarına Duyuru --

Melih Aydoğdu
Yamaha Or700 V2

naci çolak
or700v2 saygılar

Merhaba Arkadaşlar.

Yamaha'nın Or700 v1,v2, A300 ve Tyros3 modellerini kullanan üyeler bu konuya, isim ve kullandığı Yamaha modelini yazar mısınız?

Tüm Yamaha'cılar ile yakın temasta olmak isityorum.

Düz A1000 Salim bey!!

yamaha or700 v2

Taha === A300TR

Saygılar...

Düz A1000 Salim bey!!

BOLDOR bey bu yazının sonundaki inlem işaretleri ne oluyor ya da ne anlama geliyor?

dedim ki,

Or700 v1,v2, A300 ve Tyros3 modelleri... (bunlara data yaplıacak/yapılan modeller)

eğerki, yamaha hakkında bazı bilgilere sahip olmak istiyorsanız siz de takip edebilirsiniz.

Elinizdeki A1000 şuan için data açısından beni bağlamıyor. Biz, her seferinde günümüze ve geleceğe yönelik çalışma yapmayıp, sürekli geriye dönüş mü yapmalıyız istenen bu mudur?

hiç bir zaman ilerlemeyip, yerimzde saydığımız yetmiyormuş gibi bir de geri geri mi gidelim?

Aynı Türkiye Gibi...

Geleceğe yönelik hiç bir yatırımı yoktur ama sürekli şanlı tarihiyle övünür...

salim abi a1000tr setun zamanında çıkmış bi alet bu yüzdenmi üzerine durulmuyor?
arkadaşa çok kızmışsın bi yerde haklısın arkadaş çip taktırmamış ve bence bunu sorgulamaya bir nevi hakkı yok diyelim.
ben a1000tr kullanıcısı olanlardan yanlızaca biriyim.ve benim gibi bir çok kişi var geriye bakmaktan söz etmişsin a 300tr ileriye bakmak anlamına gelirken bir üst modeli a 1000tr
geriye bakmak anlamınımı taşıyor sizler için bize çıkıp deyinki arkadaş setundan dolayı yapamayız bizde ona göre artık klavye alırken önümüze bakalım bu zor bişey değil sadece sizden mantıklı bi açıklama istedik.

bak servet lafı farklı yöne çekiyorsun

diyorum ki A1000'e yeni bir data yapılmayacak ama Yamaha ile ilgili genel bilgiler istiyorsan ritim nasıl yazılır ses nası işlenir sample ses nasıl yüklenir nasıl yapılır vs... A1000 kullananlar için bi sıkıntı yok.

A1000!!! şeklindeki bir yanıta tepki verdim...

Ama, A1000'e yeterince Data yapılmadı mı? ne yapayım? bu saatten sonra tekrar A1000mi alayım?

benim konuyu açmamdaqki amaçla karşıdan aldığım tepkinin arasında dağlar var!

Merhaba
ertert OR700tr V2
teşekkürler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...