• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

psr9000butun yamaha kullanıcılarına ve sayın can hocama seslenıyorum

• Konbuyu başlatan sekooo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 13
  • Görülen : 4K

sekooo

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
a1000tr
butun yamaha kullanıcılarına ve sayın can hocama seslenıyorum psr 9000 yamahanın ürettigi güzel bir alet öncelikle yanlısım varsa kusura bakmayın yeni tanıdım biraz dınleme fırsatı buldum fakat bu aleti cok begendım. ben or700v2 kullanıcısıyım psr 9000 de cok verim olduguna inanıyorum fakat bu alete neden gerekli ilgi ve önem verilmemiş gerekli destek saglanmamıs aletin geniş kapsamlı bir bilgisini bulamadım genel bı bakışla söyluyorum teknik özelliklerini bile bulamadım yamaha üretiyo fakat pek arkasında durupta destegi saglamıyoo gibi nasıl olsa alet kendını satar diyee dusunuyoo bence fakat bu böle olmamalı iyikide sayın can hocam gbi salim kardesim gibi ismini bilmedigim sayısız yamaha hastası arkadslar gibi insanlar olmasa olmazdı galiba psr 9000 agır bır alet gorunuyoo kg bakımından fakat bu bahanee degil bu alet uzrıne bı calısma yapılsa yada tekrar bı guncelleme olsa hiç dusunmem or700v2 mi satar alırdım suan bile dusunuyorum bulma imkanım olsa dusuncelerinizi ve cevaplarınızı yazarsanız cok sevinirim
tesekkurler

Cevap: psr9000butun yamaha kullanıcılarına ve sayın can hocama seslenıyorum

benimde bir sefer dinleme şansım oldu mükemmel bir sounda sahip bir alet...çok sağlam yamahacı bir kardeşim var bu konu üstüne onunla görüşmüştüm türkiyede elle sayılacak kadar az olduğunu vede hiç bir çalışma olmadığını vede cihazın acayip ağır olduğunu söylemişti....

ben kullandım şahane bi alet...hatta youtube de ve izlesene.com da videolarım var.izlersiniz...benim satmamdaki amacım askerliğimdi.şimdi askerliğimi ertelettim pa80 var bende.bi tane psr9000 buldum onu alcam pa80i satıyorum...alet hakkında detaylı bilgi almak isteyenler videoları izleyerek fikir edinebilirler.

alet pa1x ağırlığında, harddisk ve 64 mb ram mevcuttur.wave formatını destekler.kit sıralaması kişinin isteği üzerine yapılır.32 adet user hafızası vardır.150 adet ritim hafızası + direct floppy kapasitesi mevcuttur.kendine has mikrofon girişi ve vokal efektleri bulunmaktadır.bayan sesleri, çift ses vs vs...arkada 4 loop çıkışı, 4 stereo çıkış, 2 midi giriş, 2 midi çıkış, lcd bağlantısı ve pc keyboard bağlantısı bulunmaktadır.mp3 board takılabilir.

ben de adını duymuştum ama kendini görmedim yani söyledine göre harici dışardan ses kit atabiliyonmmu arkadaşım wawe formatındaki başka ses kit okuta biliyonmmu eyer böle bişey var gerçekten bana görede or700 v2 den üstün özellikleri vardemektir ağırlık önemli deyil sanki dalımızda köy köy dolaşacak halimiz yok

wavw formatı üzerinden kit atılabiliyor.

Psr9000 1999-2000 yıllarında çıkmış, o zamanın tyros'u bir alettir.

PSR9000, Pa80 ile aynı dönemde doğdu. Pa80'den kat kat üstün özellikleri olduğu halde bu alet ne duyuldu ne de tanıtıldı. Zaten şuanda Türkiye'de de çok az sayıda var.

O dönemlerde rüyalarımı süsleyen bir aletti ama bi türlü ulaşamadım. :)

Şu saatten sonra Psr9000'e ulaşılır mı? ya da eski bir teknolojiye geri dönüş yapılabilinir mi? o tartışılır ama, hakkı yenilemeyecek kadar güzel bir alettir 9000.

evet psr9000 aldım tekrardan...aletin tadı başkaa...

kardeşim hayırlı olsun inşallah

evet psr9000 aldım tekrardan...aletin tadı başkaa...
hayırlı olsun şu an bir arkadaşımdada var ama şu sample işini çözemedik mikrofondan sample yapmayı anladım ama wawe şeklindeki sampleyi yüklüyorum fakat yükleniyor ama ses nerede onu bulamıyorum sesler tek tek yükleniyor galiba
1200 liraya satıyor arkadaş çok kaliteli org daha önve or700 vardı bende kesinlikle psr9000 daha kaliteli prof