• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha A 2000 için Wav formatında loop taksimler

• Konbuyu başlatan srkn76
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 41
  • Görülen : 16K
Cevap: yamaha A 2000 için Wav formatında loop taksimler

Salim abi merhaba abicim bu meyanları org üzerinde çalıştıramadım yönlendirebilirmisin flaş diskin içinde ama dosya boş gözüküyo

Salim abi merhaba abicim bu meyanları org üzerinde çalıştıramadım yönlendirebilirmisin flaş diskin içinde ama dosya boş gözüküyo

orgun üstünde usb yazan bölüme gir file select tuşundan loopları gör ve seç.zaten seçtiğin loop çalmaya hazır.burada waw çalar var ekranın altında denk gelen tuşa bastınmı çalar.

evet senkronizasyon var.yani multipede bastınmı en uygun yerden başlıyor çalmaya.bu nasıl oluyor bilmiyorum ama kullanıcıya iş düşmüyor.

arkadaşlar Salim üstad yamahada nekadar acemi olduğumu bilir :D gözünüzü seveyim şu waw okutma işini bi tarif edermisiniz ben usb ye attım sesleri ama birtürlü nasıl okutacağımı beceremedim :D

arkadaşlar Salim üstad yamahada nekadar acemi olduğumu bilir :D gözünüzü seveyim şu waw okutma işini bi tarif edermisiniz ben usb ye attım sesleri ama birtürlü nasıl okutacağımı beceremedim :D

ekranın altında usb yazan tuşa bas.bastığın zaman zaten direk olarak çalma bölümüne girmiş oluyorsun.burada file select bölümünden çalmak istediğin taksimi seçiyorsun aynı ekrandan ses seçmek veya rtim seçmek gibi.taksimi seçtiğin zaman ilk ekrana geri dönüyorsun orada aynı teyp gibi ileri geri-play-stop tuşları var simge olarak.ekranın altındaki tuşlardan play tuşuna denk gelen tuşa bastınmı taksim çalacaktır.

Teşekkürler...

Teşekkürler...

cok teşekkurler....

...................