• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha A 2000 için Wav formatında loop taksimler

• Konbuyu başlatan srkn76
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 41
  • Görülen : 16K

srkn76

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha Psr A3000
elimdeki loop taksimlerden bazılarını wav olarak convert ettim.şu anda A 2000 de kullanıyorum.buyrun;

Cevap: yamaha A 2000 için Wav formatında loop taksimler

tşkler paylaşım için.

a2000in wave çalarken üzerine ritim, multipad, klavye ile çalım eklenmesi çok güzel bir özeliği.
En azından meyanlar, taksimler setler içerisinde fuzuli yer kaplamayacak.

aynen öyle salim.rtim atarken usb den direk üzerine okutuyorum taksimi çok güzel oluyor valla:)

ben de öyle... son 2 programdır alıştım tembelliğe... :D

ben de öyle... son 2 programdır alıştım tembelliğe... :D

Hocam buradaki özellik çoklu kanal kayıtlarında her kanalın birbiriyle senkronize çalışma prensibine mi dayanıyor. Pa3x sin Fransız demosunda elemanın elinde korg çok kanal kaydedici cihaz vardı. Oradan şanı çaldırarak real time ritimle eşlik yapıyordu. Merak ettim..

Hocam buradaki özellik çoklu kanal kayıtlarında her kanalın birbiriyle senkronize çalışma prensibine mi dayanıyor. Pa3x sin Fransız demosunda elemanın elinde korg çok kanal kaydedici cihaz vardı. Oradan şanı çaldırarak real time ritimle eşlik yapıyordu. Merak ettim..

senkronize bir durum yok mustafa abi.
İçerisinde basit bir player var, tek özeliği bu playerı çalıştırmak için klavye extra bir moda geçirilmiyor. Player aktifken, klavyewnin diğer donanımlarını da kullanabiliyorsun (ritim,ses,multipad,midi player...)

Extra moddan kastım korglardaki song play modu gibi...

Biz de Usb içerisinde serbest (metorunum gerektirmeyen) tkasimleri wave şeklinde saklıyoruz. Ritim çalarken bu taksimleri üzerine bindiriyoruz.

Eğer metronomluk ve tonalitik bir şarkı üzerinden işlem yapılacaksa, klavyeyi o metronoma ve o tona çekiyoruz, playerdaki şarkıya ayak uyduruyoruz.

kısacası player, basit bir player, klavyenin internal clock'undan ve ses jenaratöründen bağımsız çalışan bir player.

Çok teşekürler aradığım buydu..

Klarnet tonları çok hızlı çalıyor elinde buna benzer meyan taksimler olanlardan paylaşım bekliyoruz..

ben eğer daha kullanışlı mp3 taksimler bulursam bunları hemen wav formatına çevirebilirim.ücretsiz convertor programları var.mp3 leri programa atıyorsun çıktıyı wav işaretliyorsun.işlem 5 dakikada tamam.elinde sağlam mp3 taksimler varsa bana gönderin ben çeviririm.