• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tüm loop-kmp-ses arşivimi buradan paylaşıyorum takip edin

coşkun1982

Paylaşımcı Uzman Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha YDP 131 Digital Piano
373.95 MB'lık arşiv indirmek isteyenler aşağıdaki linkleri kullansınlar indirmesi biraz zahmetli ama değer diye düşünüyorum .
Not: .rar uzantılı 4 parttan oluşuyor partların hepsini indirip part1'den dosyaları masa üstüne çıkarın emeğe saygı güzel işlerde kullanmanız dileğiyle.
Ekteki resimde indireceğiniz dosyanın içeriği görünüyor.

Edit: dosyalar yandex'e yüklenmiştir sorunsuz indirebilirsiniz güle güle kullanın.
RAR ŞİFRESİ:

Ekli dosyalar

• arşiv.jpg
    arşiv.jpg
    10.5 KB · Görülen: 1,809
Son düzenleme:
Cevap: Tüm loop-kmp-ses arşivimi buradan paylaşıyorum takip edin

teşekkürler elinize sağlık ama bu linklerden nasıl indiriliyor

teşekkürler elinize sağlık ama bu linklerden nasıl indiriliyor
download linkine tıkladıktan sonra anket sayfası geliyor o anketi doldurup gönderince indirme başlıması lazım.

Ekli dosyalar

• nasil-indirliyor.jpg
    nasil-indirliyor.jpg
    16.3 KB · Görülen: 614
Moderatör tarafında düzenlendi:

daha kolay bi siteden yüklerseniz memnun olurum. bu türlü indirmek mümkün olmuyor

daha kolay bi siteden yüklerseniz memnun olurum. bu türlü indirmek mümkün olmuyor
dediğimi yaptınız mı? muhakkak iner biraz zor ama muhakkak iner diğer sitelerde dosya hemen siliniyor o yüzden burası güvenli onun için buraya yükledim..

dosya inmiyor

anket değil paralı bişeyler yaptırmaya çalışıyor o yüzden başka siteye yüklerseniz daha iyi olur..

anket değil paralı bişeyler yaptırmaya çalışıyor o yüzden başka siteye yüklerseniz daha iyi olur..
Arkadaşlar download yazısına tıkladıktan sonra açılan kare şeklindeki ekranda dosyayı indirmek için sizden siteye üye olmanızı ya da anket yaparak indirebileceğiniz seçenekler sunuyor siz burada o seçenekler içinde "Take the survey & influence the next generation of products!
Survey can be completed 1 time, every 2 days."
yazan seçeneği tıklayacaksınız eğer o 5 seçenek içinde survey yoksa aynı yerde yukarıda "More Offers" yazısını tıklayın seçenekler değişir bahsettiğim yazıyı görünce ona tıklayın sizden küçük bir anket doldurmanızı isteyecek orada doğum tarihi falan soruyor onu sallayın bir tarih sonraki seçeneklerde bulunduğunuz bölge vs.. soruyor 2 veya 3 dakikalık anket doldurma işlemi bitince indirme sayfasına geri yönlendiriyor ve indirme başlıyor yapacağınız bu kadar... Ben daha önce bir çok siteye yükledim oralarda dosya bir süre sonra siliniyor bende foruma uzun müddet girmeyince bu sefer tekrar yüklememi istiyorlar benden ben o yazıyı görüp dosyayı tekrar yükleyene kadar kimbilir kaç ay üstünden geçmiş olacak o yüzden en iyi yöntem bu şekilde.
Dediğim gibi indirmek için birazcık uğraşacaksınız emek verip sabır gösteren indirir uğraşmak istemeyen indirmez.

indirme işlemi baya bir zor oluyormuş kendim denedim bu dosyaları farklı bir yere yükleyeceğim müsait olunca.

more offers yazan yere sayarak tam yüz defa tıkladım öyle bir anket seçeneği falan gelmiyor.... şaka gibi sanki ..:( ındıremedik ınmesinin ımkanıda yok zaten.... yıne de tesekkurler....

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri