• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Site Aşırı yavaş çalışıyor !

Cevap: Site Aşırı yavaş çalışıyor !

salam EVET SİTE YE GİRMEKTE ZORLUK YAŞANIYOR BENDE BU SİTEDE YENİYİM MUHTEMELEN SİTEDEKİ AĞIRLI OPERETÖR ARKADAŞLARIN ÖLÜ LİNKLERİ KAPATILMIŞ KONULARI RESETLEYİP TEMİZLEMELERİ GEREKMEKTEDİR ÖLÜ LİNKLERİ VE KAPATILMIŞ KONULARI SİLER YADA RESETLERLERSE EN AZINDAN SİTENIN KASMASINA ENGEL OLURLAR

evet bu şekildede yavaşlayabilir ama yönetimdeki arkadaşların dediğie göre server'de bir sıkıntı varmış

aynı sorun bendede var acaba expoleredenmi yapıyor diye choromeden açtım sonuç aynı,diğer sayfalar da bişey yok sadece trakya müzikte bu sorun,beklemeyide hiç sevmem ama yapacak bişey yok saldırı falan varsa bekliycez artık.

bende de aynı sorun var arkadaşlar çok ağır çalışıyor bu site...

Yeni sekmede açınca sanki biraz daha çabuk açılıyor. Bu arada bende teşekkür butonu görünmüyor. Bunu sebebi ne olabilir?

Yeni sekmede açınca sanki biraz daha çabuk açılıyor. Bu arada bende teşekkür butonu görünmüyor. Bunu sebebi ne olabilir?

teşekkür butonunun arkasındaki vida düşmüştür :D ben gördüm ve teşşekkür ettis sana bak... sen kendi kendine teşekkür etmek mi istiyorsun yoksa

ezaula günlük teşekkür limiti var dolmuştur bizim kovboyda çok var anlaşılan :) bu aralar arabayla uğraşmaktan herşeyi torno dan vidadan ibaret sanıyor :)

abi senin tempra duruyormu :D

yok be yandı tempra babam kaza yaptı kazada yandı :)

cimilli ibodan "ah arabam arabam vururdi kornalari onunda benum gibi yanayi yürekleri " :)

abi geçmiş olsun ya cana gelecek mala gelsin...bende tempra düşünüyordum reis :D

teşekkür butonunun arkasındaki vida düşmüştür :D ben gördüm ve teşşekkür ettis sana bak... sen kendi kendine teşekkür etmek mi istiyorsun yoksa

Yok kardeşim ben çözdüm. Ben teşekkür butonunu orgun üzerinde arıyormuşum.
Teşekkürler ;)