• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland Yeni Urunleri ocak 2010

roland geriden çalışıyo abi ve teknolojik bir cihaz üretemiyo bence...

ben V synth GT yerine ne çıkacak onu bekliyorum.Nejat hocam acaba herhangi bir duyuru yada dedikodu varmı bu hususta?

sampler bir org çıkaracak mı.hayır..gerisi boş.....

zaten korg var üstad.rolandı bırakalı yıllar oldu......evet türkiye için sample çok önemli.burası türkiye ve türkiyenin müzik aletleri daha çok lazım.sen panflütle doğuhalay olabileceğine inanıyormusun,yoksa zurna enstrumanıylamı daha ii olur.buyur 10 puanlık uzman sorusu.he he.....saygılar.....

elbette rolandın kalitesi tartışılmaz ama adamlar bizi adam yerine koyup adam gibi bir tr alet yapmıyorlar.bana değer vermeyene ben de değer vermem.korg türk piyanistinin isteklerini görmüş ve onun istediği doğrultuda alet üretiyor.yani bize değer veriyor ben de ona değer veriyorum.olay bu.saygılar......

Bence gayet güzel bir alet. Sağlam ve modern bir synth gibi gözüküyor. Ayrıca da Roland boşu boşuna sampler klavye çıkarmasın. Artık synth dünyasında yaşıyoruz. Zaten klavye çalmak bir bu ülkede bir de Arabistan, İran, Irak gibi ülkelerde sadece taverna, düğün aleti olarak nitelendiriliyor. Bütün dünya'da synth çalanlar büyük ilgi görmektedir zaten. Asıl taverna aletleri boş artık düğüncüler dışında kimse sallamıyor böyle aletleri. Ben de sanat yönünden synth taraftarıyım...