• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland Kullanicilarina Duyuru Muhim

Cevap: Roland Kullanicilarina Duyuru Muhim

exr46 or içi gerçi rolandın hemen hemen her ritimi oluyor gene de bana müzlüm gürsesin şarkı ritimleri lazım birde çok tatlı 2/4

03/03/2010 01:38 Verzeichnis E-500OR abicim e500 yeni aldım ritim ve ses lazım yardımcı olabilirseniz.sevinirin...sizin daha önce ekledikleriniz var ancak silinmişler..şimdiden teşekkür ederim.

bildigim kadarıyla gw8 e ustunedeki drum kitlerleritim yazan yok die biliorum g 600 em 55 in ritimleri var alette aslında cihazın hakkı o değil

hocam bende roland exr 46 var merak ettigim ses yukleniyormu birde halay 2/4 4/4 5/8 10/8 9/8 7/8 vahde birde zeybek riytimleri banada yollarsaniz sevinecegim

hocam bende roland exr 46 var merak ettigim ses yukleniyormu birde halay 2/4 4/4 5/8 10/8 9/8 7/8 vahde birde zeybek riytimleri banada yollarsaniz sevinecegim

10 / 8 lik ritim var mı ? Hiç duymadım... :rolleyes:

bildğim kadarıyla exr 46 ya ses yüklenmiyor yine de bilen arkadaşlar yorum yaparsa güzel olur ben yüklenmiyor diye biliyorum.

aslında bu sitede paylaşılmış olan exr-46 ritimlerinni içinde 10/8'lik ritim olması lazım

03/03/2010 01:35 Verzeichnis E-80 hocam kısaca rizedeyıim karadenız agırlıklı guzel bı set yollarsan bana mınnettar kalırım sana ayrıca metamorfoz_053hotmail.com mail olarakda atabılırsın saygılarımla

Usta roland va7 için kullanma kılavuzu felan varmı hangi dosyası varsa artık