• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland Kullanicilarina Duyuru Muhim

Cevap: Roland Kullanicilarina Duyuru Muhim

arkadşlar bu roland e500'e türk sesi yardım edin.türk sesleri nasıl eklenir, yüklenir...bi yardım ederseniz....

roland g600 2/4 5/8 9/8 saol teşekkürler.

üstadlar bende em 50 var fakat rumeli oyun havaları midileri bulamıyorum artı kullanma kılavuzuna ihtiyacım var bana yardımcı olabilecek arkadaşlara minnettar olacağım ilgilenebilecek arkadaşlara şimdiden tşk ediyorum hayırlı günler

roland e 500 or kullanıyorum.ses yüklemesi nasıl yapılıyor.zeybek ritimlerini bulamıyorum.ayrıca cihazı yeni aldığım için tam olarak çözemedim.midi çalıyormu bu cihaz yoksa sadece kendi ritim setlerinimi kullanıcaz.yardımcı olursanız çıok sevinirim...

üstad bende g 600 var ancak ben g 600 üme çift setli ritmler yüklemek istiyorum bu sitede var ancak cok nadir olarak denk geliyor cok az sizlerin repertuarinda varsa 2-4 luk ve 5-8 lik cift setli ritmlere ihtiyacim var size simdiden tesekkur ederim cok dogru bir konuya dikkat cektiniz...! Ben roland in ustune klavye tanimiyoum bunu da paylasimlarimizla gosterecegiz sizler sayesinde

benimde roland exr 46 var yeniyim bir turlu cozemedim sorum su iki enstrumani ayni anda nasil caldirabilirim

roland e70 bır turlu vaz gecemıyorum bundan :))

arkadaslar acıl yardım roland e70 var buna rıtım kartına pc den nasıl rıtım yuklerım yada kart okuyucuyu nereden temın ede bılırım acıl yardım :(

ABIM OZELLIKLE TEFLI OLURSa VAHDELER SEVINIRIM

Merhaba hocam...e 86 yı yeni aldım aldığım arkadaş klavyeyi fabrika ayarlarına döndermiş ve diskette yok...sorun şu: Disketi takıyorum " disk not formated " yazıyor ve bende format atmak için uğraşıyorum formata başlıyor sonra " disk error " yanıtını veriyor ... Sıfır disketleride denedim... Olmuyor... Acaba bişeyleri parametrelerden ayarlamam mı gerekiyor ??? Format olmadığı için ritm disketlerinide açmıyor yükleme yapmıyor... Lütfen bu konuda yardımcı olsanız...şimdiden yardımlarınız için teşekkürler....