• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland Kullanicilarina Duyuru Muhim

Cevap: Roland Kullanicilarina Duyuru Muhim

roland gw-8 için gajde (gayda) sesi istiyorum mümkünse balkan seslerde olabilir

exr40 or sistem os var mı acaba??

rolandin eski deposunda asagidaki linki buldum

EXR-40R/ ingilizce kitap buldum asagidaki linkte

OPERATINDG SYSTEM demiştim ama galiba yok...yani firmware güncellenmesi yapılmıyor...

EX-70 OR diye birşey gördüm o nedir acaba?

istedigin hepsi var asagidaki linkin icinde kolay gelsin

EXR-40 OR: İnteraktif Aranjör
EXR-40OR Fabrika Verileri
Bu yükleme orijinal "Fabrika" EXR-40OR için veri içerir. Lütfen readme.pdf bakın yükleme prosedürü için dosyaları.

NOT: Dosyaları indirip bilgisayarınıza yukarıdaki linkten kaydetmek sıkıştırılmış zip dosyası içine alınır. Bu dosyalar zip sizi bir CD'ye yazmak için önce dosya elde edilmesi gerekecektir. PC'nizin Windows XP veya Macintosh (OS 10.2.x veya aşağıdaki için gerekli) üzerinde Stuffit Expander kullanarak çalıştıran WinZip uygulamasını kullanarak yapabilirsiniz. Eğer, sayfalar gerekmez Mac OS X 10.3.x veya üstü kullanıyorsanız
EXR-40OR USB Sürücüsü Macintosh
Bu yükleme conatians sürücüsü için Macintosh USB kullanarak EXR-40OR bağlamak için gerekli.

Not: Bu yükleme bir dosya otur. Içine sıkıştırılmıştır. Lütfen dosya güncelleme başlamadan önce unstuffed olduğundan emin olun.
EXR-40OR USB Sürücüsü PC
Bu yükleme conatians sürücüsünü bilgisayarınıza USB kullanarak EXR-40OR bağlamak için gerekli.

Not: Bu yükleme bir. Zip dosyası içine sıkıştırılmıştır. Lütfen ya çift dosya veya dosyayı sağ tıklayıp extract seçerek tıklayarak indirilen dosyayı unzip emin olun. Bir programı download bu unzip gerekmez varsa, WinZip indirebilirsiniz burada.
EXR-40OR Kılavuzu (PDF)

Roland G600 için 4/4 ritim lazım. Ayrıca Lale Devri ve Saçlarını yol getir midi si lazım. Enderin saygı ve hürmetlerimle...

roland g 600 g 800 4/4 ritim

Download Link

Saygıdeğer Nejat abimiz Maşallah hemen ilgilenmişsin ama Zshare linkinden indiremiyorum çalıştığım işyerinde kurumsal engel var. (Malum burası devlet dairesi) Ama 4share adı verilen linkten yollaya bilirsen orada engel yok açıp indirebilirim. Bu arada Lale Devri ve Saçlarını yol getiride unutmazsan sevinirim . Selamlar...
(Ha birde aman Rapiddende birşey yollamayın oda aynı şekilde Kurumsal Engele takılıyor.)