• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland g1000 hakkında nacizane görüşleriniz?

roland g600 cü

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
roland g 600
Roland g600 ve korg i3 marka orglarımı elimden çıkardım ve roland g1000 almaya karar verdim. Roland g1000 hakkında görüşlerinizi özellikle g600 ile arasındaki farkları benimle paylaşırsanız çok mutlu olurum.

Cevap: Roland g1000 hakkında nacizane görüşleriniz?

Roland g600 ile arasında sound farkı varmıdır?

Daha güncel ve sample okuyan yada içinde barındıran klavyeler almanızı temenni ederim. G600 ile G1000 arasında öyle dağlar kadar bir fark olduğunu zannetmiyorum, bilenler cevaplayacaktır. Ancak teknoloji çok gelişti, yeni nesil klavyelerle kendinizi daha çok mutlu edebilirsiniz.
Not: Benimkisi sadece bir tavsiye lütfen yanlış anlmayın, imkanlar kısıtlıysa eniy alet kullandığınız yada alabileceğiniz alettir.

görüşleriniz için teşekkür ederim ama ben g1000 i çok merak ettim en azından soundu g 600 e göre biraz daha dolgunsa alacağım

g 600 dan dah ıyıdır tusesı seslerı standart tonları bugunkı bır cok klavyeden daha ıyıdır 8 yıl kullandım g 1000 i

g70 tercih et fark arıyorsan.ama prof.takılacaksan roland düşünme derim.....saund olarak eski bir kullanıcı olarak fark görmedim.ancak teknik özellikleri fazla.hd lisini kullanmıştım.

İşin doğrusu etkenler vardır. Birincisi maddiyat ikincisi marka fanatikliği üçüncüsü bilinmezlik merakı. Paran varsa aletin elinde kalması gibi korkuların yoksa al bitane e80 bak keyfine. Yok ben ucuz ve kullanışlı birşey istiyorum diyorsan biraz daha bekle bk5 al. G600 g1000 e80 e86 er klavyenin gw8 hariçritimlerini okur. Ses bankası da geniştir yani. O paraya bulabileceğin en iyi alettir. G1000 gibi 10 12 yıllık alet almak pek mantıklı değil. Ama çok iyi çalıcıysan al. G1000 ile volkan solumazın ve mürhen sarmacının performanslarını izlemiştim. Elinde pa3x olanlara taş çıkartır cinsten.

arkadaşlar hepinize yorumlarınız için çok teşekkür ederim. ben bu işten para kazanan birisi değilim. sadece evde hobi amacıyla kullanıyorum klavyeyi. g1000 çok çekici geldi şekli olsun demoları olsun güzel geldi. merak ediyorum ve merakımı gidermek istiyorum aletin satılması okadar önemli değil hem her malın bir alıcısı mutlaka vardır diyorum. benim en çok merak ettiğim sound durumu canlı dinleme fırsatım hiç olmadı aleti. birde g600 kullandım g1000 i az çok çözerim diye yakın duruyorm.

g 1000 ıle g 600 menulerı aynı ses dataları aynı g 1000 76 tuş ama g 1000 de daha fazla ses var ayrıca zipp drıver var mıdı dosylarını hıc kesıntı yapmadan okur play lıst yapabılşırsın ozellıkle piano tpnları cok başarılıdır batı rıtımleri aynıdır zıp uzerınden 258 adet user rıtım kullanabılırsın koma acıp kapamak ıcın pad duğmesı vardır sırf piano calmak ıcın bıle alınabılır

Tuşesi bugün profesyonel dediğimiz klavyelerden çok daha iyidir. g 600 den daha fazla sayıda ses içeriği var. Zip driver olması çok avantajlı.