• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

psr9000butun yamaha kullanıcılarına ve sayın can hocama seslenıyorum

• Konbuyu başlatan sekooo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 13
  • Görülen : 4K
Cevap: psr9000butun yamaha kullanıcılarına ve sayın can hocama seslenıyorum

frden slmlar arkadas cok guzel sezinlemis yamaha9000 ben bi kac konuda soylemisdim bende yamaha psr9000 9000 pro ve psr a1000 vardi gercek super aletler kapasite olarak salimin dedigi gibi ozamanlar simdini n t4 desek yalan olmaz ama yamahadaki bu kadersizlik ozamanda vardi bi kac arkadas disinda calisan olmadi bu yamahaya oysaki o aletlerdeki muzik bankasi suan bile bazi orglarda inanin yok hatta bi ara burda videolar vardi youtuebeye hk yamaha 9000 yazarsaniz aletdeki sesleri dinlersiniz ve ben sonunda yegenime hediye goturdum kayseride suan kullaniyo onda var frden slmlar

psr9000 sample atmak çok basit gerçekten.sample wavw dosyalarını harddiske atıyoruz.sonra yüklediğimiz wave dosyalarını tuşlara konumlandırıyoruz.detaylı bilgi için irtibata geçebilirsiniz.

müthiş bir alet çalmayan özellikle soundunu dinlemeyen bilemez ama 9000 cilerde yardımlaşmamı yok bilmiyorum.aslında piyasada yeteri kadar kullanan var ama paylaşan yok

15*20 dakikada açıldığı doğrumudur 1 tane buldum ama satan arkadaş abi bunu bil dedi kitleri falan okuyup hazır hala getirmesi uzun sürdüğünü söyledi.Hdd ne kadar dolu ise açılışın okadar uzayacağını söylemişti doğrumudur ???