• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa900 kullanıp beyenmeyenler buraya

Cevap: Pa900 kullanıp beyenmeyenler buraya

eline saglık saol güzel olmuşş

korg pa900 den sonra ya korg pa4x yada tyros 5 alınır

abi ilgili birisi bana yardimci ola bilirmi lutfen ?

bence başlık merak uyandırıyor başlığı görüp içeri giren yorumunu yazacaktır bizde cevabını vericez saygılarımla :)
abi biri yardim ede bilirmi bana...lutfen...abi bende pa3x le..ama bildigim kadariyla pa 900 ile ayni ozellikde ... ben 1 ay kadar oldu aldigim ..bawliktada belirtdigin gibi ufak tefek ayar sorunlarim var...yardim istigicektim sizden mumkunse... bende turk dili var ...koyuyorum ama dil degiwmiyor... bide sese effect veriyorum ama duzenlemeden cikinca ses effekti vermiyor ..nasilsa oyle kaliyor... menuden effecte gidip effekt veriyorum yine ayni...ses kuru duz ses ama ayrlarina girince effectli ses cikiyor... bi yardim etseniz memnun olurum... ben kendim azeriyim ama surekli girdigim site burasi...bawlik ilginc gelince giriyim dedim...

Moderatör tarafında düzenlendi:

abi biri yardim ede bilirmi bana...lutfen...abi bende pa3x le..ama bildigim kadariyla pa 900 ile ayni ozellikde ... ben 1 ay kadar oldu aldigim ..bawliktada belirtdigin gibi ufak tefek ayar sorunlarim var...yardim istigicektim sizden mumkunse... bende turk dili var ...koyuyorum ama dil degiwmiyor... bide sese effect veriyorum ama duzenlemeden cikinca ses effekti vermiyor ..nasilsa oyle kaliyor... menuden effecte gidip effekt veriyorum yine ayni...ses kuru duz ses ama ayrlarina girince effectli ses cikiyor... bi yardim etseniz memnun olurum... ben kendim azeriyim ama surekli girdigim site burasi...bawlik ilginc gelince giriyim dedim...

korgpaturkiye.com sitesinden pa3xle nin tr12 setini indir sadece global ini kur ... bu sayede global ayarların güncellenecektir. effect konusuna gelirsek performans a effect veriyorsan bunu tırnaktan write performance den kaydetmen gerekli kaydetmezsen effect geçerli olmaz.

başlık tamda amacına uyuyor sevgili hemşerim ;
bende geçen hafta pazar günü aldım ama daha kutusundan çıkaramadım iş yoğunluğundan, aldığım firmada set yüklenirken inceledim ve bugüne kadar yamaha kullanan biri olarak korkularım vardı,
alet çok hafif ve küçük bu sebepten beğenmiyorlar heybetli olacak diyorlar. Daha ne istiyorsunuz arabalara sığmayan, taşırken omzumuz kopan aletlerden bıkmadınızmı keşke ses aletleri kadar olsa.
Altyapısız sadece davul darbuka yazılmış setlere alışmış akor basma derdi olmayan pynstler laf söylüyor.
80'in üstüne 800 çıktığında da aynı polemikler olmuştu, aletleri değer kaybetmesin diye gerek yok diyorlar, adamlar aptalmı 800 den düşük olsa pa 700 derlerdi !

yaaa arkadas yardımcı olmaya teknık bılgı paylaşmaya calışıyor siz takmıssınız yok baslık yanlış yok uymuyor sacmalamayın lutfen uyan baslıklı yerlere gırın o zaman

Aziz kardeşim tüm arkadaşlara selam ve saygılar sunarım korg pa 900 gerçekten zamanına göre çok mükemmel, pratik ve teknoşojisi şahane bir klavyedir şahsen. Ama alıpda satanlar sanırım ya özenti olsun telefon değiştirir gibi üst modelini hırsla almak isterler yada etraflarına bakıp başkasının kullandığı klavyeden almak isterler veya acil paraya ihtiyacı vardır. 20 yıldır bu işi severek ve gönülden yapıyorum belkide sizin kadar hızlı ve iyi çalamayabilirim ama teknolojiyi mümkün olduğunca takip ederim biraz az gördüğüm için yinede sağlam kullanabiliyorum ve çok mükemmel ve muteşem klavyedir. Sizi gönülden destekliyorum. SAYGILARIMI SUNARIM...