• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa900 kullanıp beyenmeyenler buraya

Cevap: Pa900 kullanıp beyenmeyenler buraya

sevgili arkadaşlarım bu yardımlaşma çalışmalarınızı canı gönülden destekliyorum çok iyi bilgili arkadaşlarımız büyüklerimiz var onları destekleri için çok teşekkür ediyorum saygılarla erol sezen allah yolunuzu açık etsin

öncelikle herkeze merhaba ben yeni bir pa 900 kullanıcısıyım ilk aldığımda içinde cüneyt set varrdı beyenmedin ve sizin setinizi yükledim çok başarılı omuş fakat klavyede bazı deyişiklikler oldu seti yüklerken en sonunda bir uyarı verdi kapatıp açtım bu seferde açılırken orta seviyede bir uyarı verdi cancel deyip klavyeyi açtım fakat bu seferde bazı seslerin çalışmadığını gördüm aceba ben bir yanlışlıkmı yaptım başka set yüklediğimde böyle bir sorun olmamıştı lütfen yardımcı olursanız sevinirim başarılar

öncelikle herkeze merhaba ben yeni bir pa 900 kullanıcısıyım ilk aldığımda içinde cüneyt set varrdı beyenmedin ve sizin setinizi yükledim çok başarılı omuş fakat klavyede bazı deyişiklikler oldu seti yüklerken en sonunda bir uyarı verdi kapatıp açtım bu seferde açılırken orta seviyede bir uyarı verdi cancel deyip klavyeyi açtım fakat bu seferde bazı seslerin çalışmadığını gördüm aceba ben bir yanlışlıkmı yaptım başka set yüklediğimde böyle bir sorun olmamıştı lütfen yardımcı olursanız sevinirim başarılar

nasıl bir sorun oldu ekranda nasıl bir hata verdi yazarsanız yardımcı olayım.

Anladığım kadarıyla korgtr setten kullandığım kilitli sampleler kilidi görmemiş sd kartı yerinden sökün ve tekrar takın problem düzelir eğer düzelmezse sd kartınız zarar görmüştür sd karta format kesinlikle atmayın böyle bişey yaptıysanızda bu soruna yol açar.

Anladığım kadarıyla korgtr setten kullandığım kilitli sampleler kilidi görmemiş sd kartı yerinden sökün ve tekrar takın problem düzelir eğer düzelmezse sd kartınız zarar görmüştür sd karta format kesinlikle atmayın böyle bişey yaptıysanızda bu soruna yol açar.

hayır format atmadım daha önceki yüklediğim sette böyle bir sorun yşanmamıştı tekrar cüneyt seti yüledim bu sorun geri geldi uzunca bir yazı çıkıyor bazı sesler okunamıyor diye ve bende direk üstüne sizin setinizi yükledim kartı söktüm yeniden yükledim fakat aynı sorun devam ediyor özelden size tel yazmıştım müsayit olursanız çaldırabilirmisiniz teşekkürler daha ayrıntılı anlatmak isterim tam açıklıyamıyorum burdan sanırım yardımlarınız için çok teşekkür ederim

hayır format atmadım daha önceki yüklediğim sette böyle bir sorun yşanmamıştı tekrar cüneyt seti yüledim bu sorun geri geldi uzunca bir yazı çıkıyor bazı sesler okunamıyor diye ve bende direk üstüne sizin setinizi yükledim kartı söktüm yeniden yükledim fakat aynı sorun devam ediyor özelden size tel yazmıştım müsayit olursanız çaldırabilirmisiniz teşekkürler daha ayrıntılı anlatmak isterim tam açıklıyamıyorum burdan sanırım yardımlarınız için çok teşekkür ederim

üstad dediğin üzere tekrar tekrar kartı çıkarıp taktım ve ne hikmetse bu sefer oldu:D çok teşekkür ediyorum harika sesler var içnde şimdi set daha bir harikalaştı emeklerin için sonsuz teşekkürler

üstad dediğin üzere tekrar tekrar kartı çıkarıp taktım ve ne hikmetse bu sefer oldu:D çok teşekkür ediyorum harika sesler var içnde şimdi set daha bir harikalaştı emeklerin için sonsuz teşekkürler

problemim tamamen sd karttan kaynaklanıyor ya kartta bi sorun var yada okuyucu da kartı görmediğinden olmuş problem. çıkarıp takınca heralde temas etmeyen pinler temas etti ve kartı gördü problem çözüldü.

10 aydır kullanıyorum ilk günkü gibi ve çoğunluk dışarda kullandım.

Bilemem artık , bende toz olur onda toz yok o derece guzel bakarim orglarima , bundan once or 700 um vardı 3 yıl tık demedi , ya benim alet defolu yada sen bu aletin reklamını yapiyorsun. Simdi 6 aylik aleti actirmak hic icime sinmiyor keske a 2000 emo usb li alıp baksaydim keyfime.

Org denilince akla Korg gelir. Diğer aletler piyasada var mı yok mu belli değil. :D

Bu konuya uzun zamandır yazan olmamış eğer bilgisi olan varsa 900 kullanıcıları arasın da bana bir bilgi versin yoksa ben bu org u parçalayacam az kaldı. Arkadaşlar gazinoda çalıyorum sahnedeyken klavye de bir anda kaymalar oluyor akaorlar sesler bir birine giriyor her gün bir çok kez bu sorunlar karşı karşıya geliyorum kimi tuşlar basmıyor kimi basıyor akorlar klavyenin ortasına geliyor yani re karar çalıyorum ben nota olarak tuşlarda do re mi akor oluyor fa sol si normal basıyor anlamadım çözümü ise tuşların bir çoğuna aynı anda basarak ulaşıyorum ozaman hemen olmasa da bir kaç deneme sonra düzeliyor. En son sürümü güncelledim güncellemeden öncede böyleydi. Bilgisi olan varsa yadımcı olsun. teşekkürler.