• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa600qt BÜYÜK SORUN VAR...

GOKHAN43

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa 300 pa600
Upper 1 upper 2 upper 3 yani performans seslerinin hepsinin volümlerini aynı seviyede ayarlamam mümkünmü performans sesleri ritimlerin hep gölgesinde kalıyor bun bir ayarı varmı varsa yardım ederse sevinirim

Cevap: pa600qt BÜYÜK SORUN VAR...

sorununu ben halledeyim demiştim ama beni kaleme almadın herhalde

Yok murat abım olurmu hiç oyle zaman bulamıyorum kı yanına gelmek için abi buradan kendım çözüm bulmaya çalısıyorum yoksa zamanım olsa bende gelmek istiyorum

ritimin drums ve perc lerin nolümünü kısmayı denesen :) daha sonrada kaydetsen işin tamamdır.

şirin kardeş dediğin konuyu düşündüm zaten ama tüm ritimlerle ayrı ayrı uğraşacak vaktim yok cüneyt ertaçın seti var kullandığım ama bağlama sesleri elktro sesleri felan cok zayıf onların sevıyelerı ritimlerle eşit olmasını sağlayan bir ayar varmı yokmu sormak istediğim bu yani

maalesef arkadaş tek tek uğrasman gerek ama bu cok zor bişi değilki 2 saatte bayağı yol katedersin ben desibel programı ile 4-5 saatte butun orgun seslerini ritimlerini ayarladım teknolojiyi kullanın bence kulak ile ayarlamak zor

anases potunun yanında klavye ile ritimin balance düğmesi var onu keyboard tarafına doğru çevirirsen ritim sesi ile performans sesini istediğin gibi dengelersin doğru anladıysam

anases potunun yanında klavye ile ritimin balance düğmesi var onu keyboard tarafına doğru çevirirsen ritim sesi ile performans sesini istediğin gibi dengelersin doğru anladıysam

bu da bir çozum ama unutup ses değiştirdiğinde klavyeyi çalarken ya çok yuksek yada kısık sesle karsılasıyorsun elin devamlı orda beklemesi lazım

doğrudur arkadaşın vakti olmadığı için en kısa süreli çözümü belirttim...

zamanla çalarken iki dakkada ayarla kaydet her oturduğunda 5 tane ritimi ayarlasan sorun kalmaz bende volume potları olduğu halde bazen ben bile tek tek içerden kısıyorum :)