• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

or700 seslerinin kalitesi

Cevap: or700 seslerinin kalitesi

kardeşim gw8 ile ritm ve midi yazmak mümkün mü? birde ben e96 var kullanımı bana göre çok karışık. bu org da öyle mi?

Evet mümkün .Ama iki klavyeyi de deneyerek, beklentilerinize göre karar verirseniz daha doğru olur.Bana pek karışık gelmiyor bu konu kişiye göre değişir.

hocam sen or700v2den şaşma derim.bilinen birşey.aldığın zaman pişman olursan hemen satma şansızn da var.bence git al bir tane v2 güle güle kullan derim.gw8 piyasası olaan bi alet değil.sonra pişman olma derim.karar senin.

Siz ikisinide deneyin, kişisel beklentilerinize göre karar verirseniz kimse de sorumluluk altına girmemiş olur.

arkadaşlar ben şimdi çıkıyorum. yarın değerli öneri ve görüşlerinizi okuyacağımdan emin olun. yeni org alırken hep böyle heyecanlanıyorum. hastalar beni anlar. şimdiden herkese teşekürler. ilk fırsatta bir baide her iki orguda deneyeceğim inş. aeo

pa-80 ile takas olursa....ANKARA dayım 5364492508

Or 700 çok pratik bir org kendine özel reg dosyalarını oluştur.Çal gitsin.Ritim arama ses arama derdin yok.

Dinledim v1 den fazla farkı yok gibi v1 rimi değişmem :D