• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg Pa800 Soru Cevap

Cevap: Korg Pa800 Soru Cevap

Merhaba iyi günler. korg pa 800 hakkında sizden bilgi almak istiyorum orgumu yeni aldım ritim açıkken başka sayfalarda gezerken kendiliğinden o sayfadan bi tane ritim seçip açıyor ve enstürüman değiştirince traspoze ayarlarıda değişiyor örneğin zurnada fa da ise kemana alınca si ye geçiyor setim ise emo settir

Moderatör tarafında düzenlendi:

Slm Arkadaslar PA 800 de Her ritme ayri pad lar koymak istiyorum. ritme koydugum pad lar cogu ritimler de ayni oluyor Bunlarin duzenlemesini bilen varmi yardimci olursaniz sevinirim simdiden tsk ler.

selam arkadaşlar benim bir sorum olacak korg pa 800 kullanıcısıyım sound giriyorum recort diyorum ekranda plaase vait yazızı sıkıyoo neden oldu anlamadım bir yardımcı olursanaız

selam arkadaşlar benim bir sorum olacak korg pa 800 kullanıcısıyım sound giriyorum recort diyorum ekranda plaase vait yazızı sıkıyoo neden oldu anlamadım bir yardımcı olursanaız

Plasa Vait işlem devam ediyor bekle diyor, bilgilerinize,

Eser çalarken Bir sesden diger sese geçtiğimde biri çok kisik biri çok aşiri yuksek oluyor bunlari eşitleme nasil yapiliyor yardimci olur musunuz hocam.

Sazgrubu abim yardimci olur musin....

Sazgrubu abim yardimci olur musin....

Güzel kardeşim paylaştığım açıklamaların tümü altında belirttiğim üzere ALINTI dır yani pa-800 kullanıcısı değilim

Buraya da yardım talebinde bulunsanız mutlaka bir kardeşimiz size cevap yazacaktır. gertçi sorduğunuz sorunun bile cevabımı yapılan açıklamalarda arasanız bulacaksınız da bir hiç okumayı sevmediğimizden hemen tek cümle olarak yanıtımızı görmek istediğimizden hazırcıyız.

Kullandığınız sete başka bir setten GLOBAL kısmını yükleyin durum düzelecektir. Kolay gelsin Saygılarımla,

arkadaslar orkta bir tuc ta ses yüksek cikiyor ve diger sesler normal neden olabilir varmi aranizda bilen ve sesi o sesi kisma imkanim varmi yardimlariniz icin simdiden cok tsk ederim SAYGILAR

Tüm seslerde yapıyorsa tuş lastiğine pislik birikmiştir yada lastik bitmiştir. Temizlenirse bir süre daha gitme ihtimali olabilir. Yani cihazın içinin açılması lazım.

hocam benim sorunum ırkta akor sesleri yok format attım batı ses ve ritimleri yükledim ama akorlar yok ses yok anlamadım hocam yardım edermisiniz piyanist666@hotmail.com face hesabım tesekkurler