• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg Pa800 Soru Cevap

Cevap: Korg Pa800 Soru Cevap

Arkadaşlar korg pa 800 v202 256mb ram OS lazım
6027.......başlıyan seriye elinde olan varsa paylaşa bilirmi

256 MB Ram için olup olmadığını bilmiyorum mevcut hali ile aşağı dan indirebilirsiniz kolay gelsin Saygılarımla,

Ekli dosyalar

• Pa2X_os_v202.zip
    5.5 MB · Görülen: 598

ustam bana yardimci olabilir misin

pa800 sesleri ve ritimleri berbat
ne seti yükledigsem, berbat cikiyor.
neyi yanlis yapiyorum

sagol simdiden

Baykal USB Kullanırsan daha güzel olacağı kanaatindeyim Kolay gelsin Saygılarımla,

yeni bir set yüklerken yüklü seti silmek gerekiyor mu? sileceksek eğer nasıl silebiliriz ve yeni seti usb takıp mı yükleyebiliriz ?

Yüklü set silinmez ize yeni set yüklendiğinde MB artar ve RAM yanma sıkıntısı yaşarsınız. Silmeden yükleme olmaz. Kolay gelsin Saygılarımla,

arkadaşlar bende 256 mb 800 var format atıyorum os kendi hard diskinde var oradan kuruyorum restart yapıyorum seti yüklemek için ancak org açıldığında yukarıdaki style play start sviçlerin hiç birisi çalışmıyor kilitleniyor lütfen yardım sorun ne olabilir?

OS bence işletim sistemidir sadece onu yüklemek olayı çözmez FULL FORMAT Atmalısınız. Kolay gelsin Saygılarımla,

Merhaba ,
Benim adim Onur bundan 1-2 hafta önce bilmemdir ki hangi nedenden orgum bozuldu yani caliyordum birden takildi dedim ne oluyor acaba kapatim ve yine actigimda system yüklemeye calisdi takildi , ve sonra sildim yeni yükledim systemi fakat actigimda orgu saadece bazen KORG PA 800 logosu yaziyor ve bekliyor yada acildiginda takiliyordu ne yapicagimi bilemiyorum bana yardim ederseniz cok sevinirim :-( ...

Saygilar

Onur

Sizde orgunuza FULL FORMAT atıp orgunuzu ilk aldığınız dönemdeki fabrika tdfata larına dönüşünü sağladoktan sonra OS işlemin yükleyin. Daha sonra setinizi yükleyin çalışacağı kanaatindeyim. Geçmiş olsun Saygılarımla,

orgun sag kolonun üstunden yanı tkerlegın oralardan ve mıdı ckıslarının oralar ısınıyor.neden olabılır bi cevap yazarsanız cok makbul gecer :(

Muhtemelen o bölgede kısadevre vari bir durumlar vardır eğer kendiniz orgu açıp oksitlenmeleri veya kısa devreleri araştıracak durumda değil iseniz hele de hala Orgunuzun Garanti si devam da ediyor ise mutlaka servise gösterin derim. Garanti Kapsamındaki Orglarınıza kesinlikle kendiniz Müdahale temeyiniz zira garanti kapsamı dışında kalabilirsiniz. Kolay gelsin Saygılarımla,

hocamm ufak bir sorum olacak pa2x setini pa 800 e yükleme şansımız var mı yada pa2x setinden beğendiğim bir ritmi veya bir seti pa800 e yükleye biliyormuyum nasıl olacak saygılarr

RAM yani MB olarak orgunuza uygun ise sıkıntı olmayacağı kanaatindeyim lakin yüksek MB li setleri eğer düşük MB li orgunuza denerseniz RAM yakma sorunu yaşarsınız dikkatli olalım lütfen. Kolay gelsin Saygılarımla,

OS bence işletim sistemidir sadece onu yüklemek olayı çözmez FULL FORMAT Atmalısınız. Kolay gelsin Saygılarımla,

hocam zaten önce format atıyorum, hd içerisindeki os yi yüklüyorum. ekran açıldığı gibi kilitleniyor. start stop, ne bileyim hiç bir düğme çalışmıyor.. sadece nota tuşları çalışıyor..

Merhaba aranizda yeniyim ve bilgisizim pa800 aldim fakat mp3 board yok ne gibi eksiklikler yasarim.