• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa 800 de ritim varyasyon nu kopyalama nasıl oluyor?

cansinan_24

Süper Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 80 + KORG İS 40
arkadaşlar korg pa 800 de ritim varyasyon kopyalaması nasıl oluyor yardımcı olursanız sevinirim biraz detaylı yazasanız çok iyi olur benim için teşekkürler saygılar
ritimin varyasyonunu başkabir ritim in varyasyonu ile değiştirmek istiyorum

Cevap: korg pa 800 de ritim varyasyon nu kopyalama nasıl oluyor?

Ritim yazma menüsüne gir.Sonra klavyedeki "menu" tuşuna bas.Ekrandan "style edit"i seç.Ekranın alt kısmındaki sekmelerde fm pad gibi bir şey yazıyordu.Sondan ikinciydi sanırım.Oraya girince zaten hangi ritmin neresini, nereye kopyalamak istiyorsan seçersin.

Ritim yazma menüsüne gir.Sonra klavyedeki "menu" tuşuna bas.Ekrandan "style edit"i seç.Ekranın alt kısmındaki sekmelerde fm pad gibi bir şey yazıyordu.Sondan ikinciydi sanırım.Oraya girince zaten hangi ritmin neresini, nereye kopyalamak istiyorsan seçersin.

kardeş açıklaman için teşekkürler ama daha detaylı açıklama gerekiyor bana tam olarak yapamadım saygılar

Dediğim sayfaya gel.Üsttaki sol kısımda boş şekilde "current" yazar.Oradan mevcut bir ritmi seç.Sonra altında hangi varyasyonunu seçeceğini belirle.Sağda da senin ritmin yazılıdır.Hangi varyasyona yazacaksan onu seç.Ritmin varyasyonunun tamamını kopyalayacaksan Soldaki kısımda "drum, perc, acc vs." yazar.Oradan "all" yazısını seç.Sonra "execute"a bas.

Moderatör tarafında düzenlendi: