• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ketronun yeni usb mp3 modülü

Cevap: Ketronun yeni usb mp3 modülü

Tünelmüzik bu modül'ün varlığından bile habersizdir ki fiyat nasıl versin.
Ketron da bunu çıkarmakta çok gecikti ama güzel olmuş.
Türkiye'ye gelirse alan arkadaş olacaktır muhakkak.

valla bilmiyorumda arayıp sormak lazım haberleri varmı yokmu ancak o zaman öğrenilir. ama sistem nk sitesine koymuş bu modülü .doğrumu yanlışmı tam bilmiyorum aldığım duyumlar tunel müziğin yeniden atağa geçmeye hazırlandığını duydum ama özellikle audyaya yoğunlaşmışlar. çalışmalar yapılıyormuş üstünde. muhtemelen doğru olup olmadığı düğün sezonu açıldığında ortaya çıkar.
bu modülde fiyatı uygun olursa muhtemelen biçok kişi alacaktır diye düşünüyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Tünel den Hamit beyle Dün görüştüm..cihazın fiyatının henüz belli olmadığını ve İtalyadan yeni cihazların fiyat listesini beklediklerini söyledi...

ayrıca belirteyim audya için çalışma son sürat ilerliyor..bu sefer olacak gibi...

Tünel den Hamit beyle Dün görüştüm..cihazın fiyatının henüz belli olmadığını ve İtalyadan yeni cihazların fiyat listesini beklediklerini söyledi...

ayrıca belirteyim audya için çalışma son sürat ilerliyor..bu sefer olacak gibi...

İnşallah olur. ama sadece bi çalışma yapıp tamam yaptık bitti demek yerine sürekli ardınsıra yeni setler yazılımlar çıkarılırsa cihaz ozaman çok tutulmaya başlar. yeterki arkasında durulsun cihazın

audya için taşkın akgeyik'in çalışması sürüyor mu?