• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ketronun yeni usb mp3 modülü

muzik38

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800 v2
KETRONUN YENİ ÇIKARDIĞI MODÜL KETRONUN TÜM MODELLERİNE MONTE EDİLİYOR. HAFIZA KARTINI HARDDİSK GİBİ KULLANABİLİYORUZ. MP3 ÇALABİLİYOR. 32GB KADAR HAFIZA KARTINI DESTEKLİYOR. YANİ KISACASI ARTIK KETRON TEKNOLOJİNİN GERİSİNDE KALMIŞ KART OKUYUCUSU YOK MP3 OKUMUYOR GİBİ Bİ DERDİMİZ KALMAYACAK. FİYATI KONUSUNDA BİLGİM YOK AMA MUHTEMELEN TUNEL MÜZİKTEN FİYATINI ÖĞRENEBİLİRİZ. BİRDE BU MODÜLÜ PİYASADA 100TLYE SATILAN NERDE ÜRETİLDİĞİ BELLİ OLMAYAN KART OKUYUCULARLA KARIŞTIRMAMAK LAZIM İLLAKİ 100TLDEN FAZLADIR AMA HEM ORJİNAL KETRON ÜRETİMİ HEM ÖTEKİLER GİBİ SADECE 2GB DEĞİL 32GİGABYTE KADAR DESTEKLİYOR MP3 ÇALMASI AYRICA FLASH BELLEĞİ 100 DİSKETE BÖLME GİBİ ŞEYLERLE UĞRAŞMA DURUMU YOK BUNDA . BUGÜN İTİBARİYLE SİSTEM NK YAKINDA BU MODÜLÜ GETİRTECEĞİNİ DUYURMAK ADINA SİTESİNE KOYMUŞ. YANİ TÜRKİYEYE GELECEKTİR BU MODÜL

BUDA SİTEDEKİ ADRESİ

Ekli dosyalar

• usbcardreader_small_0259.jpg
    usbcardreader_small_0259.jpg
    14.1 KB · Görülen: 230
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Ketronun yeni usb mp3 modülü

en acilinden ben bir tane istiyorum. detaylı bilgi varsa nerden nasıl temin edeceğimiz konusunda.

tunel müziği ararsan fiyatı temini konusunda bilgi alabilirsin.sistem nk yakında getireceğini duyurmuş sitesinden

Moderatör tarafında düzenlendi:

en acilinden ben bir tane istiyorum. detaylı bilgi varsa nerden nasıl temin edeceğimiz konusunda.

hatta fiyatını öğrenirsen burayada yazarsan almak isteyenler bilgi sahibi olurlar.

Eğerfiyatı uçuk değilse bomba olur.

Eğerfiyatı uçuk değilse bomba olur.

şöyle düşünelim korgların mp3 boardı en aşağı 500 tl. bunun fiyatı 500tl olsa bilee normaldir. çünkü bunun özellikleri çok daha üstün. tabi öğrenmek lazım belkide çok cüzi fiyatı vardır.

şöyle düşünelim korgların mp3 boardı en aşağı 500 tl. bunun fiyatı 500tl olsa bilee normaldir. çünkü bunun özellikleri çok daha üstün. tabi öğrenmek lazım belkide çok cüzi fiyatı vardır.

Yanlız korgun fiyatıda malum. Benim cihaz 8 mb xd9. 900-1000 TL civarı fiyatı var. Benim gibi ev kullanıcısı için cihazımın yarısı kadar fiyat fazla olur tabi. O parayı harcayacaksam öncelikle 16mb'a geçerim. Umarım fiyatıda uygundur. Fiyatıda bir kenara ama Ketron'un böyle bir olaya el atması çok güzel. Seviyorum bu firmayı, özgün bir firma ve özgün ürünler üretiyor.

paylaşımın için teşekkürler

ya şu fiat olayını açmayın sonra uçuruyolar

aynen öyle valla ketron55.. 50-100 liralık malzemeye 300-500 istiyor adamlar.. zaten ketron kullanan kimse yok kim ne yapsın bunu.. ben bile vaz geçtim almaktan. ne işime yarayacak ki..