• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

hiç böyle org gördünüz mü ? NEKO XXL

çetin hocam bende konuyu açarken tereddüt ettim

fakat anlaşılır olsun diye öyle başlık attım
altınada açıklama olarak bu alete org demek nekadar doğru oda tartışılır şeklinde bir açıklama yazdım
ilgimi fazlasıyla çektiği için değerli trakya müzik ailesi ile paylaşmak istedim
bu alet hakkında benim görüşüm org boyutlarında tasarlanmış profosyenel bir home studio gibi bişey bu çünkü anladığım kadarıyla birçok kayıt ve edit vst programlarını üzerinde çalıştıra biliyor mesela cubase gibi
ayrıca 10 adet inputs ve 10 adet out puts var spekon jak girişleride mevcut

değerli trakya müzik üyeleri incelsin diye güncelledim

çünkü diğer bölümü fazla bakılan bir bölüm değil.......

Gerçekten süper birşeye benziyor.Teknolojiye yetişmek imkansız

Benim en çok dikkatimi çeken fiyatı. Bence böyle bir donanım, pahalı değil. Özellikle Türkiyedeki org fiyatları gözönünde bulundurulursa, ucuz bile.

Mükemmel bir alet kesinlikle.Hepsi bir arada gibi bişey.Laptop+org+kayıt ekipmanları v.s.
Orgumuzu pc ye bağlayıp güzel kayıtlar yapmak için bir sürü donanıma para veriyoruz.İyi bir ses kartı+amfi+bir sürü kablo yığını tabi orgumuzu da unutmamak lazım.Sonra aç cubase veya başka bir programda yine bir sürü ayar çek ve kayda başla.
Halbuki bu aletle tek seferde en iyi kayıtları yap.Sonuçta herşeyi bünyesinde barındırıyor.Gömülü bir sistem.Sonuç olarak güzel bir icat doğrusu.

valla on numara kırkyıl düşünsem aklıma gelmezdi helal olsun düşünüp tasarlayana.alet resmen tek başına studyo.piyasada incelemediğim workstation kalmadı ama bunun yanına dahi yaklaşamaz.bence alınır.

Benim en çok dikkatimi çeken fiyatı. Bence böyle bir donanım, pahalı değil. Özellikle Türkiyedeki org fiyatları gözönünde bulundurulursa, ucuz bile.

abi o amerika satış fiyatı.bizde tahminen iyi ihtimal 9-10 bin doları bulur belkide geçer.ama değer.korg oasys var bunun yanına dahi yaklaşamaz.valla fırsat bulduğum an getirtebilirim şahsen...

Çok teknolojjik bir alet gibi. Ama markasını ilk defa duyuyorum markası bir Roland Korg olsaymış daha iyi olurmuş (Prestij açısından yani) Ayrıca özelliklerine bakılırsa GTA4'ü bile oynatır bu alet yaa ne o özellikler öyle... :)

Çok teknolojjik bir alet gibi. Ama markasını ilk defa duyuyorum markası bir Roland Korg olsaymış daha iyi olurmuş (Prestij açısından yani) Ayrıca özelliklerine bakılırsa GTA4'ü bile oynatır bu alet yaa ne o özellikler öyle... :)

workstation klavyeyi bilgisayara bağlayınca aynı şeyleri yapıyoruz zaten.cubase sonar vs...tarzi DAW programlarıyla boğuşuyoruz.ayrıca donanım uyumsuzluklarından dolayı çatırtı patırtı parazit dip ses vs...bunlarda cabası.sitesinden okudum MIMIK diye bi özelliği var istediğin klavyeyi bağla alete direk sesleri klonlasın.bu ne yaw elektrik süpürgesi sanki...:D...

valla on numara kırkyıl düşünsem aklıma gelmezdi helal olsun düşünüp tasarlayana.alet resmen tek başına studyo.piyasada incelemediğim workstation kalmadı ama bunun yanına dahi yaklaşamaz.bence alınır.

hocam bu aletin hedef kitlesi profesyonel home studiolar veya studyolar
youtube da birçok videosunu izledim videoların tamamı profesyonel home studyolarda ve işten anlayan müzisyenlerle çekilmiş

eline saglik ustat neko guzel bir org.verdigin bilgiler icin tesekkurler.

basarilarinin devamini dilerim.