• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Göktuğ Pa800 Set Anket

Göktuğ Pa800.SET Eksi Artıları

• Kullanılan toplam oy
    536
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Göktuğ Pa800 Set Anket

Çok karışık mesela..Ritmler sesler zor bulunuyor hele ki program esnasında...

öncelikle herkese bol selam..amacım reklam yda eleştri değl sadece kişisel görüşüm..set her anlamda piyasa daki biçok settten çok dha iyi wede dolu dolu bi set ama eksikleri war bna göre.öncelikle 5/8 rtim çok sıradan, varıtıonlar biribrine çok benziyo.mesela varıtıonların birinde bol asma davullu diğerinde bol darbukalı diğerinde defli... falan olabilirdi..ses olarakda bağlama uzun sap bağlama neşet bağlama..bunlar eksik..setteki bağlama tonları orga pa800 olduğunu unutturcak kdar yetersiz..lesli ile bişeler çalınca millet kafayı çewirip bakıyo elektroya inanamıyo.kesşke aynı şekilde sağlam 2-3 tanede bağlama, kuru saz, elektor saz, neşet bağlama, uzun sap bağlama...şeklinde ses olsaydı..mey kaval balaban ney..bunları yeterli görmüyorum..böylesine güzel sette bunların yeterli güzellikte olmaması üzdü beni..yaylılar grubunda ise;

bu linkteki video da bulunan yaylı sesinin bulunmaması da bna göre eksiklik..

keşke
105 Arabesk-Sol h
106 Arabesk-FaD i
107 Arabesk-Re j
108 Arabesk-Si k
109 Arabesk-Fa l
110 Arabesk-Mi m
111 Arabesk-Do n bu zurnalara 1 sayfa harcanmasaydı da, bu linkteki yaylı sesi için böyle 1 sayfa dolusu yer ayrılmış olsaydı..
orgdaki dğer herşey özellikle zurnalar elektrolar sax we klarnet grubu oldukça başarılı ama keşke bikaç tane daha meyan seslerden olsaydı..setteki rtimler harika..ama introlu rtim sayısı az..
bnm nacizane görüşlerim bunlardır.tekrar belrteym bnm amacım reklam yda eleştri değil tamamen kişisel düşüncelerim..kırıcı olduysa yorumlarım affola..başta böylesine güzel seti hazırlayıp bizimle paylaşan üstadıma we tüm arkadaşlar teşekkürlerimi iletiyorum çok saolun, başarılarınızın dewamını dilerim sayın üstadım göktuğ abim

slm.lar Seti nereden indirecegiz arkadaslar

o seti düzenledim ve siteye attım arkadaşlar elimden geldiğince pa 800 64 mgb 8 dk ritim diye ordan indirebilirsiniz

LA VE YA EDİ zurna yoktu sanırım

bilmiyorum bu settenmidir ama ben bu seti yükledikten sonra benim org arıza verdi.

arkadaslar bu set kimde varsa bi yuklermisiniz ben aradim da bulamadim bulduklarimin hepsinin de linkler olmus elinde olan varsa yuklerse cok sevinirim simdiden tsk ler

Selam
Ben güzel bir set arıyorum, Türk veya korg pa 800 set davul kiti ya da sesler için herhangi güzel bir program, çok setleri burada vardır, ama onların çoğu bazı dosyaları eksik, bunların hiçbiri tam set.If size bana yardımcı olabilir sizin seti ya da ben gerçekten .my e-posta mustafa@sympatico.ca eklemek takdir herhangi gibi malcolm seti şimdiden teşekkür ederiz

Hi
i am looking for a nice set, Turkish or any nice program for korg pa 800 set drum kit or sounds,there are so many sets here ,but most of them missing some files,none of them complete set.If you can help me with Your set or any like malcolm set i really appreciate .my email add mustafa@sympatico.ca Thank you in advance

Orienta 4-4GKT bana şu ritim lazım arkadaşlar bulamıyorum nerden bulabilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...