• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Göktuğ Pa800 Set Anket

Göktuğ Pa800.SET Eksi Artıları

• Kullanılan toplam oy
    536
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Göktuğ Pa800 Set Anket

bleake arkadasim size katiliyorum.

merhabalar bu seti nereden indireceğimizi belirtebilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

Slm usta öncelikle sagol boyle bir olaya el atigin icin simdik bu setler hep emo tabanli bu set gibi cok var sitede bence vahdeler berbat onlari bir ortadan kaldirip duzgun vahdeler taylan tarzi roman ve 2/4 ler ayni set bende kulaniyorum eksikler var bunlari silip birde sesler sira sira olsa mesela elektro bir banka yaylilar bir banka daha iyu olur saygilar

set yapan arkadaşların emeğine sağlık.bende gkt yi kafama göre düzenlemeye çalışacağım.1 de slowlar 2 de 2/4 lükler 3 de vaksler 4 de çifteler ws.hazırı varsa koyan olursa memnun oluruz

GÖKTUĞ 46 MB..SETİ İSTEYENLERE LİNK

üstat emeğinize saygılar setin içinde cym ve gkt varsa o set on numaradır.en sert ritimler burda zaten iyi bir piyanist sert set ister .süper

Abi Elektrolar Çok Ama Çok Kötü Ya. Lead Seslerde Eksikler Var 7/8 Horon Çalarken Sıkıntı Çekiyorum. Bi Misket Ritmi 6 farklı yerde var.

setin link ni bir upload edbilirmi

gayet güzel bir set.

Bence eksikler cok gundem yaylilar yok macun sesler yeterli degil elektro sazlar iyi degil klarnet sesleri iyi degil sesler biraz iyi olabilir ve vahdeler bat yazılmiş zili 2/4ler eksik taylan ritimleri yok bunlar eklenirse guzel bir set cikar ortaya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...