• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ersin Eren.Yeni (Erso Arşiv) set.PA800

Cevap: Ersin Eren.Yeni (Erso Arşiv) set.PA800

Tekrar tekrar teşekürler Ersin Bey sizin set yüklü cihazımda yaklaşık 50 tane set indirdim hepsinin içeriğine baktım.en mükemmeli sizinki.bende cihazı tanıdıktan sonra setiniz üzerinde bir sürü düzenleme yaptım yeni ses ve ritimler ekledim.amabir baktım ki boyut 98mb olmuş.şimdi yöresel düğün ritimlerinden örnekler bulmaya çalışıyorum onlarda tamamlanınca artık set olayı bitiyor.Elinize yüreğinize sağlık tekrar

Selamlar ben ersin set için linklere baktım fakat nedense not found yazısı çıktı yardımcı olabilir misiniz, bir de bu yeni set mi eskisinin aynısı mı? teşekkürler.

Link olu kardes , nerde yuklediniz

guzel kardesım lınk ölü yenıden paylasırmısınız?

linkler ölü

Ersin hocam link olmuş..yenilemeniz mumkunmu acaba..??

Tekrar tekrar teşekürler Ersin Bey sizin set yüklü cihazımda yaklaşık 50 tane set indirdim hepsinin içeriğine baktım.en mükemmeli sizinki.bende cihazı tanıdıktan sonra setiniz üzerinde bir sürü düzenleme yaptım yeni ses ve ritimler ekledim.amabir baktım ki boyut 98mb olmuş.şimdi yöresel düğün ritimlerinden örnekler bulmaya çalışıyorum onlarda tamamlanınca artık set olayı bitiyor.Elinize yüreğinize sağlık tekrar
setin linki..ölmüş.... Ersin hocam ve ya siz ......kardeşim set in ilk hali elinde varsa burda paylaşman mümkün mü???

ve mumkunse kendi düzenlediğin şekliyle de paylaşabilirsen bir çok arkadaşın işine yarar....

selam ben bu seti nasıl indirebilirim, linki göremiyorum yardımcı olursanız çok mutlu olurum, teşekkür ederim...

Ersin hocam link ölmuş

güzel kardeşim aylardır senin önceki setini kullanıyorum bu sitede bir tek adam akıllı kullanabildiğim set olarak düşün artık bu yeni setinden kaliteden ödün vermediğinden şüphem yok umarım yaptığın paylaşımlar diğerlerine örnek olur ki insanlar gelişi güzel kallitesiz düzensiz set koymazlar paylaşımlara ben incelediğim setler için eleştiriyorum burada kimseyi genelleme yapmıyorum zaten işini gelişi güzel yapıp uğraşmayanlar bilir siz paylaşım yaptığınız sete emek vermişsiniz ve kaliteli bir set sunmuşsunuz sizin setlerinizi takip ediyorum bir ev kullanıcısı olarak kendi bestelerimde kullanıyorum ve güzel eleştiriler alıyorum bu işi hobi olarak yapan insanları unutmamışsınız Tekrar Gönülden tebrik eder Yeni paylaşımlarınızda Başarılarınızın devamını dilerim yoluunuz ankaraya düşerse Adım Ersoy bana ulaşmanız yeterlidir mcrüzgar face adresim