• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ersin Eren.Yeni (Erso Arşiv) set.PA800

Cevap: Ersin Eren.Yeni (Erso Arşiv) set.PA800

hocam sen boşver iyilikten herkez anlamaz allah razı olsun senden çok saol sen paylaşmaya devam et

pa800 ü yeni aldım yani 1 hafta önce. alışmaya çalışıyorum daha önce a1000tr ve g1000 kullanıyordum ve hiç korg kullanmamıştım merak ettiğim bi çok şey var ama öncelikle şunu sormak istiyorum pa800 kullanıcılarına bir sette aradığımız herşey bulunmuyorsa ve canlı çalarken bir istek gelirse ve o istenen şarkı ya da türkünün altyapısı başka sette varsa ve onu yüklemek de en az 15 dk alıyorsa bu durumda nasıl bir çare vardır? Benim aklıma mevcut ritmlerden ve seslerden birini kullanmak geliyor bunun dışında da bir yol var mıdır? Klavye güzel midi okuyor. Elinde pa800 e okutacağım midisi olanlar varsa bana verebilirler mi? sanat-türkü-pop-nostaljik.Son olarak şunu belirtmek istiyorum piyasada karadeniz ağırlıklı çalışan pa800 kullanıcıları yöreye özgü en zengin set hangisi belirtirlerse sevinirim.

Allah razi olsun kardesim ..

paylaşım için teşekkürler

sağolasın değerli kardeşim.Allah razı olsun.saygılar

KArdeşler Benım klavye 64 mb Yuklesem bısı olurmu ??

Eline koluna sağlık binlerce teşekkür ederiz...selamlar..

tüm yorumlar için teşekkürler