• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

En çok rezil olduğunuz anlar...

Cevap: En çok rezil olduğunuz anlar...

mrb benim utandığım bir deneyimim olmadı ama bu konuyu çok büyük keyifle okudum. Bu konudan keyifle okunacak bir kitap çıkacağından eminim. bence bu konu kitaplaştırlmalı :)

Bizim arkadaşın bir tanesi gazinoda bağlama çalar saat gece 1 olur yoruldum deyip diğer baglamaciya sen çal der sıradaki parçayı calamayinca ezen okunuyo galiba demiş gerçektir bu olay 2 bende sazciyim yıllar önce ev düğününü bitirdim cihazları arabaya yukledik tam giderken düğünde hayranlıkla baktigim kız arabanın önünden geçiyordu baktı bende goz kirptim tabi arabayı suren amcasiymis fark etmiş gebertecekti beni abi valla gözüme bisi kaçtı deyip iş yerine gelene kadar gözümle oynadim adam inanmadı çok kizdi. 3 yine yıllar önce ev düğünü çalıyorum düğünde bayanın biri yemek müziği calin dedi tabi biz bilmiyoruz daha yemek müziği dusunduk tasindik dök dök yee tat ketçap ye calmistik

Tat Ketçap reklamı varsa linkini atalım.

Sene 89 yada 90 di. BAbam darbuka calar arkadasida cumbus. Gelin alma konvoyunda minibusun icinde calarak gidiyorlardi. Babam bi ara ellerim cok acidi bizim oglan calsin demisti. Bende arada darbukasini saklica calmaya calisirdim. Bir kac bisey de ogretmisligi vardir. Darbukayi elime aldim musa abi bir parca calmaya basladi.ilk bir iki vurusta ayak uyduramadim. Bir iki deneme sonra ona eslik etmeye baslamistim. Taki gaza gelip darbukanin yuzundeki plastigi delmeyi basarana kadar. O an butun otobusdekilerin gozu ustumdeydi. Ve eminim iclerinden su geciyordu. Icine ettin butun nesemizin. Ben o an utancimdan neredeyse tekerun icindeki samyele girecektim. Babam her ne kadar olsun desede o bakislarin arasindan kendimi aglamaktan geri tutamadim. Uzun bir zamanda elime almadim. O darbuka simdi evimin sessiz bir kosesinde duruyor. Belki benimde ogluma bir iki tik caldirim dedim ama nasip iste kizimiz oldu. Zaten darbukaninda miadi doldu.

Ankaranın bağlarını ilk defa söyleyecektim. Fa okumam gerekirken si yapmışım yanlışlıkla. Tabi o anda iğrenç bir detone herkes bana baktı. Rezillik diz boyu :)

aynışı bende de oldu ankara havaları solist katili :)

Müziği Fidayda girip sözleri misket okumuştum. Oynayanlar bana doğru dönünce ikinci mısrayı düzelttim:
-Güvercin uçuverdi
-Serinde yaylatırlar...
:(

Müziği Fidayda girip sözleri misket okumuştum. Oynayanlar bana doğru dönünce ikinci mısrayı düzelttim:
-Güvercin uçuverdi
-Serinde yaylatırlar...
:(

İşte bunu ben yapamazdım :)

düğün boyunca hadi niğdeliler deyip durdum. yanlış bilgi geldi. malatyalılarmış

birçok anım var 89-00 yıllarında başladım mesleğe ama zaman geçtikçe sanki bazı şeyleri unutuyoruz gibi,neyse dağ köyüne düğüne gitiik gündüz işi dediler gelin damat geliyor alkış vs hemen dansa aldık daha dans parçasının yarısına gelmemiştik ki pistte gelin damat hemen arkalarında adam eşşeği çekiştiriyor eşekte adamın ceketini ısırıyor benim ortakta bayılır böyle şeylere şarkı söylerken bir kahkaha hemde nasıl damat ta şaşkın bakıyor neyse arada damadın yanına gitip durumu anlattım yanlış anlamasın diye,Bir başka olayda sünnet cemiyetinde sünnet çocuğunun anne ve babası 40 lı yaşlarda neyse dansa aldık 6-8 parça çalıyorum dedim ortağa olum mutlu ol yeter şarkısına giriyorum tamam dedi oda telefonla meşgul olmaya başladı bendede ketron xd9 neyse 6-8 den vahde ritmine geçtim bol darbukalı şöyle kafamı bir kaldırdım sünnet çocuğunun anne babası kolları kaldırmış oyun havası oynuyor ben kızardım bozardım ortaqa sesleniyorum bağırıyorum bi şekilde duyurdum sesimi oda olayı hemen kavrayamadı şarkıyı kesip bi konuşma yaptı bir daha davet falan işi kurtardık.En çokta gelin hanımın demesi beni korkutur o hanımın kelimesine içki içtiğim zamanlarda ve yanlız düğüne gitiiğim zamanlarda çok yanlış teleffuz etmişliğim vardır,haladaha yanlıoş teleffuz bazen ağızdan çıkıyor daha geçen yıl bizim köyde oldu oradan gençler oop oopp abi ayıp olmuyormu dediler tabi ben yene mort.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri