• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

En çok rezil olduğunuz anlar...

Cevap: En çok rezil olduğunuz anlar...

burada kına gecesinde kadınlarla aramıza perde çekilir. .
programa başladık güzel bir kız istek getiriyor
arkadaşla arkasından asılıyoruz...
ama bir terslik var...
meğerse mikrofonlar açık. ..
Bütün konuşmalar hoparlörlerden çıkıyormuş..
orayı unutmuşuz..
en sonunda kız içeri geldi. .
dediki bari ben çıktıktan sonra mikrofonları kapatın.
sesinizi herkez duyuyor. ..
dedi ve gitti. ..

offfffff vay halinize :D:D:)

geçen öğretmen evinde kız kınasındayız biz başladık klavyeci arkadaşım vardı ben solisttim neyse çocuğun biri elinde ışın kılıcı gibi bişeyi almış oynayan kadınların g....... değdiriyor biz bunu görünce gülmekten yarıldık işin kötüsü bende shure vardı onun kapatma düğmesi yoktu o günden beri jefe kullanıyorum :D

bitane daha var
yılbaşında cafenin birinde programdayız ufak 100-200 kişilik alan saat 2 oldu ayakta 100 kişi oynuyor bu program bitmez derken bizim STI lar çatır çatır etmeye başladı neyse onu bahane ederek cihazları toplayıp eve döndük :D

2-3 sene önceydi 3 veya 4.programım falandı mezuniyet gecesi yapıyoruz org bulamadık bula bula gem pk5 diye bişey bulduk sample yok zaten orgda bağlamaya ritm atıyorum altta 8-10 tane tuş var hepsi arapça ritmler orda neyse maksumuks diye bir ritm buldum 2/4 4/4 diye birşey yok maksumuks 2*4 tü neyse başladık millet eğleniyor bende gizliden gülüyorum bu orgla program bitircem diye derken atak veriyorum diye o arapça tuşlara bas birden introlu bir arabic ritm çıkmazmı millet başladı oryantale :D bağlamacı arkadaşla gözüyle bana saydırıyor :D

düvün evine gittim cihazı kurdum başlıcam arka koltuga baktı org yok evden almamışımki. birde restaurantda program yapıyordum zamanın birinde arabadan sazı aldım zaten geç kalmışım sahnede kılıfını bir açtım evde çalışma yaptıgım düz baglama yani elektro evde siz düşünün artık rezilligi

Ben hangisini anlatiyim kucuklukten beri hevesim vardi klavye calmaya neyse direk gittim dosuna bile basmasini bilmiyorum gittim pa 800 aldim
bizim ilcedede bi bende var
millette e 40 e 16 felan var neyse bende 800 var diye sazcilar hep goturuyo dugune orgu aldim direk dugune gittim daha acmasini kapamasini bilmiyorum neyse cihazlar kurulurken ben oturdum basina kurcaliyon baglamaciya 2/4 felan aciyom hangisi gider diye
Halaydan girdik sanki calmasini biliyorum gibi tuslara basiyorum gicik sesler cikiyo millet bakiyo abi ritim bi degisti gecti 4/4 abaaa millet bize bakiyo rezil olduk

2.olayim
ömer sahin bizim ilceye geldi asker gecesi neyse orgu felan goturdum kurduk bana diyo dem ver ben ona bakiyom o bana dedim abi dem ney basladi kahkaya
neyse girdik wahteden akor bas diyo ben baglamayla calarim dedi ben ne biliyim akor basmayi salliyom do major mi major sinemol major bi gorecektiniz yikildik
sonra dedim boyle olmaz en kral olcam ins su an gurkan keser den ders aliyom

Ankaranın bağlarını ilk defa söyleyecektim. Fa okumam gerekirken si yapmışım yanlışlıkla. Tabi o anda iğrenç bir detone herkes bana baktı. Rezillik diz boyu :)

Cumartesi akşamı Çorlu'daki bir nişana katıldım. Salonda hanımların isteğini bilgisayardan çalan orkestracı arkadaş devamını kendi canlı çalmak istedi ama şarkının tonuyla klavyedeki ton birbirini tutmadı. Ufak bir aksaklıktı ama iyi kurtardı sağ olsun.

Transpozeyi açık unutup da bunu fark etmemek çok acı. Şarkıyı okurken en dik yerlere gelince duyulan gerginlik yemin ederim sünnetçiyi beklemek gibi.

ben de düyüne calmaya gitmiştim sonradan fark ettim fermarlar acıkkalmış iyi anlamadılar yoksa rezil olmuştum

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 68.0%
  • Kararsızım

Oy: 7 28.0%
  • Hayır

Oy: 1 4.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri