• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Akor dan KORG PA 80 nevaleleri

halit-hoca

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland G 70
izmit li akor arkadaşımızın isteği...elindeki nevaleleri
arkadaşlarımızla paylaşmak istiyor. hep böyle arkadaşlar lazım bize işte....topladığı ya da dostlarından aldığı pa 80 nevaleleri bunlar tarafımızdan yapılmış değildir .....nevale toplamadır.pa 80 ci arkadaşlara akor kardeşimiz den hediye.bu nevaleler siz de de olabilir ama önemli olan paylaşımdır ....akor arkadaşa çok tşkrler.

link bomba gibi çalışıyoru

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Akor dan KORG PA 80 nevaleleri

arkadaşlar pa80 ikinci bölüm arşiv de en kısa zamanda hocamız sayesinde sizlerle paylaşılacak.50 ye yakın kart,kart seti,setler,ritimler,song style ler,kartsız setler hepsi sınıflandırılarak,tek tek part view proğramıyla içerikleri incelenip ii olanlar seçilmiştir.admin arkadaşlar bunları sabitlesinler.çok uzun çalışmalarla toparlanmış arşivdir.evet yarım kalmıştı,50 ye yakın kartvs.arasından seçilenleri paylaşıyorum.tekrar halit hocaya teşekkürler...saygılar....

Paylaşım için teşekkürler üstadlarım...

güzel bir arşiv olmuş,teşekkürler.....

hayret ediyorum millet kart ve set diye kıvranıyordu,indiren yok.mb yüksek diye herhalde.ama içersindekiler değer.2. bölümde aynı uzunlıkta ama o zaman vazgeçtim.boşuna 2,5 saat laptopun başında durmaya deymez.indiren olmadıktan sonra ne uğraşacam.elbet ilerde pa80 kart vs isteyen olacak.o zaman da benim bir çift lafım olacak elbet.ben teşekkür beklemiyorum.ama arşivin kıralını burda veriyorum indiren yok.mesele de yok o zaman.böyle muntazam sıralı çalışma yapan varsa buyursun.her kartın okuduğu kendi ve diğer setler bir yerde toplandı.öyle daha önceden yayımlananlar gibi hangisinin hangikarta uyacağı belirsiz birsürü yığın değil.herkese hayırlı çalışmalar dilerim..saygılar.....

herkes de var sanırım bu nevaleler ondandır.....yav sen yap iyiliğini .mutlaka lazım olan olur.takma kafana be a.