• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Akor'dan G600 İçin Arşiv Set...

halit-hoca

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland G 70
s.a işalla ben halit hoca bu set ler g.600 cü ler için geçerlidir. süper arşivdir.akor tarafından siz arkadaşlara verilmektedir. rolandcılar a buyrun işalla.........fekat rolandcı heral kalmadı demi.ama ben sıkı bi rolandcıyım şimdide roland G 70 kullanmaktayım ....bi pa 80 gibi yetenekli olmaması üzücü tabe

akor kardeşimizin nevaleleri
g600 set leri aşağıdaki link te

buyrun işalla

Tango arkadaşımızın paylaştığı link aşağıda.h,ç kaybolmayacağını sölemişti.saol tango

www.sudestyle.com/akorkarde_tenrolandnevale.rar

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: g.600 AKOR ARŞİV SET

Hayırlı olsun G70 in ustad teşekkürler...

güzel klavye bana göre. iii işler yaptıryo.icraaat güzel......ama roland ın işi zor o başka...bi gw8 ortalıkta .........he bi de FANTOM X6 var ona zate laf yok

hocam g-70 le yapıp bana dinlettiğin o muhteşem şarkılarından bir kaç tane siteye gönderir misin.aleti müthiş çözmüşün.tr seslere hayran oldum.saygılar...

güle güle kullanın hayırlısı olsun hocam

Cevap: Akor'dan G600 İçin Arşiv Set...

konu sabitlenmiştir.

Ch.

kardeş yamaha parmaklarıma korg kulaklarıma roland ise duygularıma hitap eder onun için bnde rolşalnd yeri bamkaşkadır bnde g600 kullanıcısıyım ama daha yeniyim şimdi nota çalışması yapıyrum çalmaya geçmedim daha şimdi 1 8 lik notalardayım hocam çok prf bi hoca öle herkese kolay kolay ders vermiyor nese asıl mesele bana g600 güzel bi set lazım ses olarak ritim olarak yardımcı oacak rolandcılara selam lar şimdiden teşekkürler

gönderilen nevalelerin için de ki set leri mutlaka dinlemelisin.... özellikle izzet ve ses olarak yazan set leri incele iii sesler var.

link kirik kardes..zahmet olmazsa tazelermisin..Yeni basladim g600'e :)