• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bay ritimler

Cevap: Bay ritimler

by ritimleri çok güzel olmuş ellerinize sağlık... güzel ritmlerin tekrarı dileğimle.......

su ana kadar yamaha a1000 e kimse ayrı ses ve ritim yapmıyor bayram ustadın ritim ve sesleri haric tum ses ve ritimler aynı cok ritim sunan arkadaslar aynı seyleri sunmaktan bıkmadılar yeni yapmıs gibi ama hepsi aynı seyler yamaha a1000 le kimse ilgilenmiyor artık bu gercek

bu işlerde yenilikçilik çok önemli atatürk ün ilkelerinden İNKLAPÇILIK bu durumu açıklıyor bu durumu klavyeyi değiştirsemde ben değiştiremem ...çalışmalara devam...

teşekkürler hemşerim bayram yalçın ben EDİRNE/ meriçli mehmet amcan bu ritimlerden hangisi taylanın ritmine uygun birde elektro saz sesi yayınlayabilirsen çok makbule geçer..

kurtlar vadisi var ve gönderdiğim çoğu 9.8 ritimleri taylan tarzı bide sayın abicim disket olmadığı için yayınlayamıyorum kusura bakmazsın inşaallah bide ben çanakkaleli sayılırım burada büyüdüm aslen kastamonuluyum beni face den ekleyebilirsin sayın abicim BAYRAM YALÇIN ...SAYGILAR....

şu disket işini bir an önce halletmeye bak üstadım.Bekliyoruz.

bay ritmleri nerden indirnidz

Değerli arkadaşlarım elime bi fırsat geçti ritim gönderebileceğimi sanıyorum zaten bu a 1000 de son göndereceğim ritimler 80 e geçiş yapacağım allah nasip ederse yeni yaptığım bütün ritimleri seslerle ve eskilerle bi karma yapıp göndereceğim saygılar...AYRICA SAYIN ARANJEMİX KARDEŞİM RİTİMLERİ YAMAHA A1000 DOWLAND BÖLÜMÜNDE TYROS İÇİNMİ İSTİYORSUN ...

Moderatör tarafında düzenlendi: