• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bay ritimler

emreyusuf55

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
SAZ
Bay ritimleri ve sesleri hazirlayıp bize sunan sevgili ustadlara sonsuz tskler gercekten A1000 DE devrim gibi ritimler yapmıslar cip hikaye bos isler kaydet diskete bay ritim ve sesleri alsana yamaha a1000 olkestrası helal olsun ustadım ALLAH her zaman yolunu acık etsin sayenizde orggumu daha cok sevmeye basladım tanısma fırsatım olur insallah bu ritimleri hazırlayan dosttumla benim msn mustafa_gulec@hotmail.com fecabok mustafa gulec saygılar ustadım

Cevap: Bay ritimler

Kendisi üstadım Çanakkaleli Bayram Yalçın'dır, çok güzel çalışmalarda bulunduk onunla beraber, buradan üstadıma sevgilerimle :)

Dinleme gibi bi firsatimiz yada kullanabilme gibi sansimiz yokmu

sağolun arkadaşlar saygılar sunarım....:)

ekledim selam...

Bay ritimleri ve sesleri hazirlayıp bize sunan sevgili ustadlara sonsuz tskler gercekten A1000 DE devrim gibi ritimler yapmıslar cip hikaye bos isler kaydet diskete bay ritim ve sesleri alsana yamaha a1000 olkestrası helal olsun ustadım ALLAH her zaman yolunu acık etsin sayenizde orggumu daha cok sevmeye basladım tanısma fırsatım olur insallah bu ritimleri hazırlayan dosttumla benim msn mustafa_gulec@hotmail.com fecabok mustafa gulec saygılar ustadım

3 senedir A1000 kullanısıyım hocam.Binlerce ritim ve ses var elimde hepsinede tek tek baktım ancakk bu alette adaşımdan daha iyi sağlam ses ve ritimle karşılaşmadım.Allah razı olsun ondan.İnşallah her zaman daim olur bu desteği kardeşimizin.Bir çok arkadaşımda benim gibi düşünüyor eminim.Allah ona işlerinde her zaman bol kazançlar versin inşallah...

amin adaşım cümlemize inşallah yeni ritimler var ama gönderemiyorum durumu biliyorsunuz bi roman var tam istediğiniz gibi şıkır şıkır, or 700 yada tyros a geçsem işler çok fena değişecek ama nasip allah ömür verdiği sürece sizi ritimsiz bırakmam tabi diğer arkadaşlarla beraber saygılar....